BankalarBilgi Merkezi

Emekliler başvurmaları halinde 20 bin TL kadar destek verilecek

Emeklileri sevindirecek bir haber daha geldi. Emekli vatandaşlara başvurmaları halinde 20 bin TL’ye kadar kredi desteği verilecek.

Yapı Kredi ve İş Bankası tarafından verilecek krediyle birlikte emeklilere 20 bin TL’ye kadar ihtiyaç kredisi verilecek. Krediye başvura da bulunmak isteyen kişiler ilk olarak maaşlarını bu bankalardan birine taşıması ve daha sonra ise Yapı Kredi ve İş bankası şubelerini ziyaret etmesi gerekiyor.

iş bankası emeklilere 20 bin tl kredi veriyor

İş Bankası’na başvuruda bulunmak isteyen kişiler İş Bankası şubelerine giderek kimlik ve gelir belgesi ile birlikte başvuruda bulunabiliyor. Ancak maaşını İş Bankası’ndan alan kişiler için sadece kimlik yeterli oluyor. Diğer yandan maaşını İş Bankası’ndan alan müşteriler başvurularını bankanın mobil uygulaması ve internet bankacılığı üzerinden de başvuruda bulunabiliyor.

yapı kredi emeklilere 20 bin tl kredi veriyor

Yapı Kredi Bankası’na başvuruda bulunmak isteyen kişiler ise bankanın mobil uygulamasını kullanabildikleri gibi internet sitesi üzerinden de başvuruda bulunabiliyor. Diğer yandan bireysel yazıp boşluk bırakıp T.C. kimlik numarasını yazıp boşluk bırakıp emekli maaş miktarını yazarak 44 11’e gönderilerek de başvuruda bulunulabiliyor.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu