BankalarBilgi Merkezi

Emeklilere kimlik numarası göre 40 bin TL nakit ödeme yapılacak

Bankalar emeklilere özel kampanyalarına devam ediyor. Hem kamu bankaları hem özel banklar emekli vatandaşlara 40 bin TL’ye kadar nakit ödeme ve ihtiyaç kredisi veriyor. İşte başvuru şartları.

Emekli vatandaşlara kimlik numarasına göre 40 bin TL nakit ve ihtiyaç kredisi ödemesi yapılacak. Bankalardan yapılan açıklamaya göre kampanya kapsamında ihtiyaç kredisi kampanyaları ile birlikte nakit kredi kullanabilecekleri bir kredi kampanyası duyurusu paylaşıldı. Başvuru yapacak emekli vatandaşlara uygun faiz oranları ile kredi verilecek. Ve bu krediler aynı gün başvuru sahibinin hesabına geçecek. Bu kampanya kapsamında emeklilere 40 bin TL’ye kadar kredi verilecek.

Emekli maaşınızı Ziraat Bankası, Vakıfbank ve Halkbank üzerinden alıyorsanız başvurunuzun ardından yapılan kontroller sonrası düşük faizli krediniz aynı gün banka tarafından hesabınıza yatırılacak.  Ayrıca Ziraat Bankası Vakıfbank ve Halkbank banka şubelerine gidebileceğiniz gibi ayrıca Garanti Bankası Yapı Kredi Bankası ve Denizbank üzerinden de emekli maaşı alan vatandaşlar şubelere gitmeden istedikleri zaman kredi başvurularını hızlı bir şekilde gerçekleştirebiliyor.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu