Emeklilere müjde! Gelir belgesiz 36 ay vadeyle 10.000 TL kredi veriliyor

Emekli vatandaşların yüzlerini güldürecek haber geldi. Gelir belgesi şartı olmaksızın 10.000 TL kredi desteği ödemeleri başladı. 36 aya kadar vade imkanı sunulacağı belirtildi.

Emeklilere müjde! Gelir belgesiz 36 ay vadeyle 10.000 TL kredi veriliyor

Nakit ihtiyacı olan emeklilere bankalardan müjde geldi. Kampanya kapsamında başvuran kişilere 10 bin TL'ye kadar ödemeler 36 ay vadeli olarak yapılıyor.

Kredi başvurularında vatandaşlardan gelir belgesi istenmiyor. Emekli vatandaşlar, nakit ihtiyacı olması durumunda, işlemlerini gerçekleştirmeleri halinde kredi işlemleri uygun faiz oranlarıyla birlikte hemen veriliyor.

2022/12/14/para-12.jpg

10 BİN TL KOLAY KREDİ BAŞVURUSU NASIL YAPILIR?

Kolay kredi başvurusu yapmak isteyen emekli vatandaşlar, hangi bankadan emekli maaşını alıyorsa o bankanın emekli maaş hesabı üzerinden internet bankacılığından kredi başvurusu gerçekleştirebilir.

Banka şubelerine gitmeden işlem yapacak kişiler, ayrıca bankaların kendi resmi internet siteleri üzerinden de ihtiyaç kredisi başvurusunda bulunabilir.

2022/12/20/para-7.jpg

EMEKLİ MAAŞ MÜŞTERİLERİNE KREDİ KOLAYLIĞI

Emekli maaşını aldıkları banka üzerinden sadece 10 bin TL değil, daha yüksek limitlerde kredi başvurusu yapmak da mümkün.

Emekli maaş hesabı üzerinden başvurularını gerçekleştirecek vatandaşlar, nakit ihtiyacı olmaları durumunda maaş müşterisi olmasıyla birlikte diğer bankalardaki olan borçlarını kapatmak içinde borç kapatma kredileri başvurularını gerçekleştirebilir.