Garanti Bankası’ndan Kredi Kartı Alana 3.000 TL Hediye!

Garanti Bankası, müşterilerine önemli bir duyuruda bulundu. Bonus Kart müşterilerine özel olarak yeni bir kampanya daha açıkladı.

Garanti Bankası, müşterilerine özel olarak yeni kampanyalar duyurmaya devam ediyor. Bu kapsamda Bonus Kart müşterilerini oldukça mutlu edecek yeni bir kampanya daha açıklandı.

3.000 TL’ye Varan Bonus

Garanti BBVA, yeni kampanyaları ile müşterilerine farklı sektörlerde avantajlar sağlamaya devam ediyor. Garanti BBVA’dan ilk kez hesap açtıracak ve Bonus Kredi Kartı sahibi olacakları oldukça mutlu edecek olan açıklama yapıldı.

Garanti BBVA’nın yıl içinde farklı sektörleri içeren kampanyalarına katılım sağlayarak 3.000 TL’ye varan bonus paralar kazanabilirsiniz. Yapılması gereken ise oldukça basit.

Online kanallar üzerinden Garanti BBVA hesabı oluşturduktan sonra yine online kanallar yolu ile Bonus Kredi Kartına başvuru yapabilirsiniz. Başvurunuz kısa bir değerlendirme sürecine girdikten sonra eğer bankanın gerekli şartlarını yerine getiriyorsanız en kısa sürede size teslim edilecektir. Lakin harcama yapmak için kredi kartınızın fiziksel olarak elinize ulaşmasını beklemenize gerek yok, oluşturacağınız sanal kart üzerinden alışveriş yapabilirsiniz.

Garanti BBVA’nın hayata geçirmiş olduğu anlaşmalar hali hazırdaki tüm Bonus Kredi kartları için de geçerli. Peki, Garanti BBVA’dan hediye 3.000 TL bonus nasıl kazanılır?

Bu doğrultuda Garanti BBVA tarafından hayata geçirilen 300’ün üzerindeki kampanyadan her ay en az 6 tanesine katılarak yılsonunda toplam da 3.000 TL bonus kazanmış olursunuz. Yıl içinde her ay farklı sektörlerdeki onlarca kampanyadan istediğinize katılıp, gerekli şartları sağlayarak bonus paralar kazanabilirsiniz, her ay 6 kampanyaya katılmanız durumunda yılsonunda elde etmiş olacağınız bonus para miktarı 3.000 TL civarında olacaktır.

Bonus Kartı Nasıl Alabilirim?

Koronavirüs pandemisini geçirdiğimiz şu günlerde pek çok banka gibi Garanti BBVA’da işlemlerinin çok büyük bir bölümünü online kanallara taşıdı. Böyle Garanti müşterileri tüm işlemlerini online kanallar üzerinden halledebilir duruma geldi.

Online kanalları kullanarak Bonus Kart başvurusu gerçekleştirilebilmektedir. Garanti Bankası resmi internet sayfası, Garanti BBVA Mobil Bankacılık uygulaması üzerinden başvuru işlemi yapılabilmektedir. Aynı zamanda şubeler üzerinden de başvuru yapabiliyor.

Bonus Karta Başvuru İçin Şart Var Mı?

Garanti Bankası’nın sunmuş olduğu Bonus Karta başvuru için T.C. vatandaşı olunması ve 18 yaşın üzerinde olunması yeterli. Kimlik numarası ve telefon ile sadece 1 dakika gibi çok kısa bir süre içinde başvuru işleminizi gerçekleştirebilirsiniz.