Gemileri Yakan Kredi Bankalardan Geldi! Kara Listede Olanlara da Kredi İmkânı, Kredi Notu Düşük Olanlara Acil İhtiyaç Kredisi

Devlet bankalarından gemileri yakan kredi kampanyası! Kara listede olsanız da kredi imkânı bulabilirsiniz. Kredi notu düşük olanlara da acil ihtiyaç kredisi veriliyor. Nakit ihtiyacı olanlar için sevindirici haber!

Gemileri Yakan Kredi Bankalardan Geldi! Kara Listede Olanlara da Kredi İmkânı, Kredi Notu Düşük Olanlara Acil İhtiyaç Kredisi

Acil paraya ihtiyacınız duyduğunuzda kamu bankalarından ihtiyaç kredisi için başvuru yapabilirsiniz. Devlet destekli kredilerde 3 ay erteleme imkânı mevcut. Bu tür kredilerden faydalanabilmek için başvuru yapabilir ve kredinizi kullanabilirsiniz.

Kredi başvurusunda bulunanlara sonuç hemen bildiriliyor. Devlet destekli kredi için kamu bankalarına başvuru yapacak olan kişilere kredi notu düşük dahi olsa onay alabilecek. Banka müşterisi olan kişiler kredi başvurusu için online başvuru yapabilir.

Kamu bankaları kredi noktasında özel bankalara nazaran daha katı kurallar uygulayan bankalardır. Kredinin onaylanması için belirlenmiş olan politikalara uymanız gerekir. Gelir belgesinin yanı sıra en az 6 aylık sigorta primlerinin de ödenmesi aranan şartlar arasında yer alıyor.

Ziraat Bankası Kredi Başvurusu Nasıl Yapılır?

Ziraat Bankası üzerinden 3 ay ertelemeli kredi için en yakın banka şubesine giderek başvuru yapabilirsiniz. Başvurunun yapılabilmesi için gelir belgesinin yanı sıra kimlik belgesine de ihtiyaç duyuluyor. Kredi notu uygun olan kişilere 100 bin lira tutarında kredi veriliyor. Verilecek olan kredide ise 36 ay vade belirlendi. Emekli olan vatandaşlar maaşlarını banka üzerine taşımaları, sigortalı olarak çalışanların ise maaşların banka üzerine yatırmaları durumunda başvuruda bulunabilir.

Vakıfbank’tan 3 Ay Ertelemeli Kredi Başvuru İşlemleri

Vakıfbank kamu bankası olarak hizmet vermesinden dolayı birçok kişi tarafından tercih edilen bankalar arasında yer alıyor. İhtiyaç kredisi için başvuruda bulunabilmek için belirlenen koşulları sağlamak gerekir. Koşulların sağlanması durumunda uygun faiz oranları ile kredi kullanabilirsiniz.

En yakın banka şubesine giderek başvuru yapabilirsiniz. Onay alınması halinde maaşınızın 15 katına kadar kredi kullanabilirsiniz. Bunun yanı sıra ilk ödemede 3 ay erteleme fırsatına da sahip olabilirsiniz. Verilebilecek kredi sınırı maaşın 22 katı kadar olarak belirlendi.