9 Ekim Sayısal Loto ve Şans Topu Çekiliş Sonuçları

9 Ekim Çarşamba günü yapılan Sayısal loto çekilişleri daha önce de olduğu gibi noter huzurunda kamuoyuna duyuruldu. Bu haftaki Sayısal Loto sonuçlarına göre 10 milyon lirayı aşan büyük ikramiyeyi kazanan çıkmadı. İşte 9 Ekim Sayısal Loto sonuçları ve kazandıran numaralar...

9 Ekim Sayısal Loto ve Şans Topu Çekiliş Sonuçları
Milyonlarca kişinin her hafta düzenli olarak hayallerini gerçekleştirmek için oynadığı Sayısal Loto'da heyecan yükseldi. 10 milyonu aşan ikramiyeyi kazanmak için şansını deneyen vatandaşlar 9 Ekim 2019 Çarşamba günü yapılan Sayısal Loto çekiliş sonuçlarını yakından takip etmeye devam ediyor. Merakla beklenen rakamlar açıklandı, fakat bu haftaki Sayısal Loto'da büyük ikramiyeyi kazanan çıkmadı.

Milli Piyango İdaresi'nin sorumluluğu altında haftada iki kez olacak şekilde gerçekleştirilen Sayısal Loto'da, şansını denemek isteyen katılımcıların 1 ila 49 arasındaki sayı kümesi içinden çekilişle belirlenecek 6, 5, 4 ve 3 sayının doğru tahmin etmesi gerekiyor. dMilli Piyango İdaresi Genel Müdürlüğü tarafından yapılan canlı yayının ardından Sayısal Loto sonuçları katılımcılar ve tüm vatandaşlar ile paylaşıldı. 9 Ekim 2019 Çarşamba günü yapılan Sayısal Loto çekiliş sonuçlarına göre 6 bilen olmadığı için ikramiye bir sonraki çekiliş olan cumartesi gününe devretti.


Sayısal Loto Sonuçları 9 Ekim


Sayısal loto sonuçları hakkında bilgi sahibi olmak isteyenlerin araştırmaları devam ediyor. Umutla sonuçların kendi rakamları ile aynı olmasını bekleyen şans oyunu tutkunları, haberimizde yer alan 9 Ekim Çarşamba Sayısal Loto sonuçları bilgileri ile kendi kuponlarındaki rakamları kontrol edebilirler. Çekiliş tarihi üzerinden 1 yıl geçtiği halde Milli Piyango İdaresi'nden talep edilmeyen ikramiyeler zaman aşımı sebebiyle iptal olmaktadır. İşte bu haftanın ilk çekiliş gününde çekiliş sonucu belirlenen kazandıran numaralar:

  • Sayısal Loto çekiliş sonuçları: 4, 22, 30, 37, 42, 46


Şans Topu 9 Ekim Çekiliş Sonuçları: Yine Devretti!


Milli Piyango İdaresi sorumluluğundaki bir diğer şans oyunu olan Şans Topu'nda da heyecan deva ediyor. Milyonlarca vatandaşın umutla beklediği Şans Topu'nda bu haftaki çekilişte de yüzü gülen çıkmadı. 9 Ekim Çarşamba Şans Topu çekiliş sonuçları, her zaman olduğu gibi yine noter huzurunda düzenlenen canlı yayın ile açıklandı. Daha önceden devreden büyük ikramiyeyi bu hafta da kazanan çıkmayınca 2. devir gerçekleşmiş oldu. Çarşamba günlerinin vazgeçilmez şans oyunu Şans Topu'nun sonuçları ikramiye kazanma hayali ile kuponlarını dolduran vatandaşlar tarafından araştırılıyor. İşte 9 Ekim Şans Topu çekiliş sonuçları ve devreden büyük ikramiye tutarı...

Milli Piyango İdaresi'nin düzenlediği ve en çok ikramiye dağıtan şans oyunları arasında gösterilen Şans Topu'nda büyük ikramiye bu hafta yapılan çekilişle de sahibini bulamadı. Bilindiği üzere Şans Topu (5+1) oyunu, geniş kitleye yaygın ikramiye verilmesine uygun zemin hazırlayan bir şans oyunu. Bu sebeple ikramiye kazanan grupların sayısı diğer şans oyunlarına göre oldukça fazla. Çünkü (5+1) sistemine sahip oyunda bu rakamların bilinme olasılığı diğer oyunlara kıyasla daha yüksek. Kazanan numaralar haberimizde yer alıyor. İşte 9 Ekim Şans topu çekiliş sonuçlarına göre kazandıran numaralar:

  • Şans topu çekiliş sonuçları: 03, 11, 14, 28, 31 + 01


9 Ekim Çarşamba Şans Topu kazananlar:  • 5+1 bilen: YOK (2.DEVİR) - 1.792.631,92 TL

  • 5 bilen: 22 kişi - 4.107,80 TL

  • 4+1 bilen: 226 kişi - 533,40 TL

  • 4 bilen: 2.977 kişi - 50,50 TL

  • 3+1 bilen: 6212 kişi - 29,15 TL

Güncelleme Tarihi: 10 Ekim 2019, 10:00
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER