Akbank Güncel Konut Kredisi Kampanyaları

Akbank güncel konut kredisi kampanyaları şartları, istenen belgeler, başvurusu ve limitleri hakkında detaylı bilgi yazımız içerisinde yer almaktadır. Akbank güncel konut kredisi hakkında tüm bilgilere sistemimiz içerisinden bakabilmektesiniz.

Akbank Güncel Konut Kredisi Kampanyaları

Türkiye'nin en çok bireysel ve ticari müşteriye sahip bankaları arasında yer alan Akbank, müşterilerinin kullanımına sunduğu konut kredisi kampanyaları ile de adından sıkça söz ettirmeyi başarmıştır. Tüm bireysel kredilerde olduğu gibi konut kredisinde de müşteri memnuniyeti sağlayan cazip faiz oranları ve esnek ödeme seçenekleri sunan Akbank kredi kampanyaları ile yoğun ilgi görmeye devam etmektedir. Akbank konut kredisi kampanyaları, her bütçeye uygun ödeme seçenekleri ile müşterilerin ev sahibi olurken kolaylıkla yararlanabildikleri cazip avantajlar içermektedir.

Ayrıca Akbank kentsel dönüşüm kredisi kampanyası yazımızı inceleyebilirsiniz.Akbank Sabit Faizli Konut Kredisi


Akbank tarafından müşterilerinin beğenisine sunulan Akbank sabit faizli konut kredisi kampanyasında, basit ve güvenilir kredi çeşitleri ile hayalinizi süsleyen eve çok daha avantajlı şartlarla kavuşabilirsiniz. %1,17'den başlayan faiz oranlarıyla konut kredinizi Akbank'tan kullanabilir, kredi faiz ödemelerinizin bir kısmını önden yaparak kredi faiz oranınızı ve aylık taksit tutarlarınızı düşürebilirsiniz. Böylelikle en uygun kredi faiz oranınıza kendiniz bütçenize göre karar verebilirsiniz.

Kredi faizini peşin olarak ödeyerek düşük taksit ödemeyi tercih edenler için uygun olan Akbank sabit faizli konut kredisinin müşterilere sağladığı avantajları ve özellikleri şunlardan oluşmaktadır:

 • Peşin faiz, kredi tutarının %1 ile %5’i arasındadır.

 • Ödenecek peşin faizi tutarına göre faiz oranı değişir.

 • Kredi faizini siz belirlersiniz.

 • Vade boyunca sabit faiz uygulanır.

 • Aylık ödemeler değişmez.


Akbank Artan Ödemeli Mortgage


Akbank artan ödemeli konut kredisi ile ev almak için gelirinizin çok olmasına gerek yoktur. Geliriniz arttıkça kendiniz belirlediğiniz kredi taksit tutarlarınızı yine kendiniz artırabilirsiniz. Bu sayede hayallerinizdeki eve kavuşurken bir yandan da kısa süre içinde kredi ödemenizi tamamlayabilir ve borcunuzu kapatabilirsiniz. Akbank Artan Ödemeli konut kredisi avantajları şunlardır:

 • Sabit faizlidir.

 • Ödemeler vade sonuna doğru artar.

 • Artış dönemlerini ve oranını müşteri belirler

 • Ev almak için gelirinizin artmasını beklemeden, önünüze çıkan fırsatları değerlendirebilirsiniz.


Akbank artan ödemeli konut kredisi yıllık gelirinde düzenli artış bekleyen iş hayatına yeni başlamış genç profesyoneller ve yeni iş kurup gelirlerinde düzenli bir artış yaşayacak kişiler için uygundur. Bunlar dışında turizm veya tarım sektörü çalışanlarının aylık kazançları belirli dönemlerde artış gösterdiği için bu kredi kampanyasından yararlanması mümkündür. Kredi başvuruları için size en yakın Akbank şubesine müracaat etmeniz yeterlidir.

Akbank 3 ay ertelemeli ihtiyaç kredisi kampanyası detaylarına bakabilirsiniz.Akbank Yeni Evim Konut Kredisi


Akbank'tan Yeni Evim konut kredisi kampanyası ile finansman desteği alarak, 1 yıl içinde tapusu size ait mevcut evinizi satabilme fırsatından yararlanarak satın alacağınız yeni evinizin %100'üne kadar kredi kullanabilirsiniz. Bu sayede evinizi değerinden düşük tutara satmak zorunda kalmadan, mevcut evinizi satınca da  kredinizin yüksek bir tutarını ara ödeme ile kapatabilirsiniz. %2'lik erken kapama ücreti ödemeden bu kredi kampanyasından yararlanabilirsiniz.

Mevcut evini satıp yeni bir ev satın almak isteyenler, aylık sabit geliri olan maaşlı çalışanlar ve minimum belirli bir geliri olan serbest meslek sahipleri için oldukça uygun olan Akbank yeni evim konut kredisi kampanyasının özellikleri şu şekildedir:

 • Sabit faizlidir.

 • Eşit taksitlidir, aylık ödemeler değişmez.

 • Piyasa faizlerindeki dalgalanmalardan etkilenmez.

 • Yıldan yıla aylık geliriniz sadece enflasyon kadar artsa bile taksit ödemelerinizin gelire oranı düşer, gittikçe daha rahat ödeme yaparsınız.

 • 10 yıla kadar taksitlendirme yapılabilir

 • Ekspertiz değerinin %100'üne kadar kredi kullanılabilir.

 • Mevcut evinizi 1 yıl içinde satabilirsiniz.

 • Ara ödemede %2 komisyon ödemezsiniz.

Güncelleme Tarihi: 07 Ekim 2019, 23:55
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER