Anadolu Bank Konut Kredisi Kampanyası

Anadolu Bank konut kredisi kampanyası faiz oranları, örnek maliyet tablosu, gerekli belgeler ve başvuru koşulları nelerdir? Anadolu Bank kredisi hakkında gerekli bilgiler ve detaylar için yazımızı okuyabilirsiniz. Bilgiler sayesinde size en uygun konut kredisini seçebilirsiniz.

Anadolu Bank Konut Kredisi Kampanyası

Müşterilerinin beğenisine sunduğu bireysel kredi türlerinde uyguladığı cazip faiz oranları ve esnek ödeme seçenekleri ile adından sıkça söz ettirmeyi başaran Anadolu Bank, düzenlediği kampanyalarla dikkatleri üzerine çekmektedir. Anadolu Bank konut kredisi kampanyası, hayallerindeki konuta uygun faiz oranları ve esnek ödeme seçenekleri ve avantajları ile konut kredisi kullanarak yararlanmak isteyenlerin yakından takip ettiği kampanyalar arasında yer almaktadır. Anadolu Bank konut kredisi kampanyası özellikleri ve şartları, bankanın kurumsal internet sitesi üzerinden tüm müşterilerinin bilgisine şu şekilde sunulmuştur:


 • Anadolu Bank konut kredileri, mesken olarak kullanılmak amacıyla satın alanacak konutlara yönelik müşterilerin kullanımına sunulan kredi türüdür.

 • Anadolu Bank konut kredisi 120 aya varan vadelerle konut kredisi kullanabilirsiniz.

 • Konut kredisi kampanyasından yararlanmak için müşterilerin 18 yaşını doldurmuş ve geliri olması gerekmektedir.

 • Kampanya kapsamında geri ödeme planınızı müşteri temsilciniz ile istişare ederek kendi bütçe durumunuza göre oluşturabilirsiniz.

 • Anadolu Bank konut kredisi kampanyası kapsamına alınan konutların, inşaatın bitmiş, kat irtifaklı / mülkiyetli ve yapı kullanma izin belgesinin (iskan) alınmış olması gerekmektedir.


Burgan Bank ipotekli ihtiyaç kredisi kampanyası bilgilerine bakabilirsiniz.Anadolu Bank Konut Kredisi Faiz Oranları


Anadolu Bank konut kredisi kampanyasında uygulanan güncel faiz oranları vade sayısına göre değişiklik gösterebilmektedir. Bankanın kurumsal internet sitesi üzerinde yer alan en son bilgilere göre Anadolu Bank konut kredisi faiz oranları vade sayısına göre şu şekilde belirlenmiştir:

 • 3 - 24 ay arası vade için geçerli konut kredisi faiz oranı: %1,79

 • 25 - 60 ay arası vade için geçerli konut kredisi faiz oranı: %1,79

 • 61 - 120 ay arası vade için geçerli konut kredisi faiz oranı: %1,85


Anadolu Bank konut kredisi kampanyası kapsamında başvuruda bulunan müşterilerden talep edilen birtakım masraflar da bulunmaktadır. Anadolu Bank konut kredisi tahsis ücreti %0.50 olarak belirlenmiştir. Ayrıca ekspertiz işlemlerinde alınan ekspertiz ücreti ise asgari 573 TL, azami 3035 TL olarak belirlenmiştir. Ekspertiz ücreti, gayrimenkul türüne ve m2 sine göre değişmektedir. Ekspertiz yapan firmaya ödenen tutar kadar alınacaktır. Konut finansmanı kapsamında kullandırılan krediler için BSMV'den muaftır.

Anadolu Bank Konut Kredisi Örnek Maliyet Tablosu • 3 ay - 60 ay arası vade için geçerli faiz oranı: %1,79

 • Yıllık DASK Primi: 230.60 TL (BSMV'den muaftır. DASK poliçeleri DASK kurumu fiyatları ile aynıdır. 140 metre kare İstanbul 1 derece deprem bölgesinden hesaplanmıştır.)

 • Yıllık Konut Sigortası Primi: 146 TL (BSMV'den muaftır.Yangın poliçeleri deprem bölgelerine göre değişiklik arz edebilecektir. Hesaplama 100.000 TL bina teminatlı İstanbul 1. Derece deprem bölgesi olarak hesaplanmıştır.)

 • Hayat Sigortası: 750 TL (BSMV'den muaftır.Hayat poliçesi yıılık olarak hesaplanmıstır. Hayat poliçeleri vade , yaş ve kredi tutarına göre değişiklik arz edecektir. Hayat poliçeleri Allianz Hayat ve Emeklilik A.Ş `den yapılmaktadır.)

 • Yıllık Toplam Maliyet: %24 (100.000 TL ve 60 ay vadeli kredi için hesaplanmış olan maliyet tutarıdır.Ekspertiz ücreti asgari tutar üzerinden hesaplamaya dahil edilmiştir, metrekare ölçülerine göre asgari azami tutar aralığı binde 5'i olarak hesaplamaya dahil edilmiştir.)


Ayrıca TEB’den hoş geldin faizli ihtiyaç kredisi kampanyası yazımızı inceleyebilirsiniz.


Anadolu Bank Konut Kredisi Başvurusu Belgeleri Nelerdir?


Anadolu Bank konut kredisi kampanyasına başvurular yalnızca bankanın şubeleri aracılığıyla yapılmaktadır. Bu başvurular sırasında müşterilerin bazı belgeleri yanlarında bulundurmak zorundadır. Anadolu Bank Konut Kredisi başvuru belgeleri şunlardır:

 • Nüfus cüzdanı aslı ve fotokopisi

 • Gelir durumunu gösterir belge

  • Ücretliler: Güncel Maaş Bordrosu veya net maaş tutarını gösteren işyerince onaylı belge (özel işyeri çalışanları için işyerine ait imza sirküleri)

  • Serbest Meslek Erbabı veya Ticaret Erbabı: Vergi levhası, son 2 yıla ait onaylı bilanço ve gelir tablosu, cari yıla ait mizan. • Satın alınacak konuta ait tapu fotokopisi ve yapı kullanım izin belgesi

Güncelleme Tarihi: 07 Ekim 2019, 18:24
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER