Birevim ile Faizsiz Ev Alma Şartları ve İşleyiş

Hayallerindeki eve yüklü miktarda faiz ödemeden sahip olmak isteyenlerin sayısı her geçen gün artıyor. Vatandaşlar bu hayallerine Birevim faizsiz konut fırsatından yararlanarak ulaşabiliyor. İşte faizsiz ev alma şartları ve bilinmesi gereken prosedürler…

Birevim ile Faizsiz Ev Alma Şartları ve İşleyiş

Birevim, faizsiz ev satın almak isteyenler ve bu hedef için yıllarca uğraşanlara asla kaçırılmayacak fırsatlar sunmaya devam ediyor. Yüklü faiz borcu altına girmek istemeyenlerin yanı sıra inançları gereği faiz ödemelerine karşı olanlar için özellikle geliştirilen bu sistem sayesinde Birevim, yıllardır güvenilir hizmet vermeye devam etmektedir. Birevim Elbirliği Sistemi ile ev almanın en kolay yolları, hayallerindeki eve uygun koşullarda sahip olmak isteyenler için geliştirilmeye devam ediyor.

Birevim Faizsiz Konut Sistemi Nedir?

Günümüzde konut sahibi olmak için en büyük problem olarak karşımıza çıkan faiz ödemelerine karşı geliştirilen sistem sayesinde her ekonomik seviyeden vatandaşlar kolaylıkla ev sahibi olabiliyor ve ödeyeceği taksitleri kendi bütçesine göre belirleyebiliyor. Tek hayali faiz ödemeden ev sahibi olmak isteyenleri bir araya getiren Birevim, tüketicilere bu hayallerini gerçekleştirme konusunda güvenilir bir yol sunuyor. Dayanışma ve yardımlaşma esasına dayanan ve Birevim El Birliği adı verilen sistemde herhangi bir faiz uygulaması bulunmuyor. Vatandaşlar kredi kullanmadan ve ara ödeme şartları aranmadan her ay ev sahibi olabiliyor ve satın alacakları evleri de diledikleri yerden seçebilme özgürlüğüne sahip oluyor.

Birevim Faizsiz Ev Alma Modelleri

Sektörde dört yıllık Birevim deneyimi ve güvencesi kapsamında Türkiye’nin her yerinden dilediğiniz evi satın alabileceğiniz modeller arasında 3 farklı faizsiz ev satın alma sistemi bulunuyor.

Sıra Tespitli Tasarruf Yöntemi:

Buna sistemde evinizi teslim alacağınız tarih noter huzurunda yapılan sora ile belirlenir. İsteyen hiç peşinat ödemeden ev sahibi olabilir. Sıra tespitli tasarruf yöntemi sayesinde yüklü miktarda peşinatınız olmasa dahi uygun ödeme koşulları ile belirlenen tarihte evinizi satın alma şansına sahip olabilirsiniz. Birevim faizsiz ev satın alma yöntemleri arasında yer alan sıra tespitli tasarruf yöntemi hakkında merak ettiğiniz tüm detayları kurumun internet sitesi üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

Serbest Planlı Tasarruf Yöntemi:

Evinizi teslim almak istediğiniz tarihi kendiniz serbest olarak belirleyebilirsiniz. Ancak bu tarih için bütçenize uygun ödeme planı da oluşturmanız gerekecektir. Serbest Planlı Tasarruf Yöntemi ile adından da anlaşılacağı üzere tüm kontrol sizin elinizde. Detaylar Birevim internet sitesinde…

Konut Değer Endeksli Tasarruf Yöntemi:

Konut Değer Endeksli Yöntemde eviniz alacağınız tarih, noter huzurunda belirlenen sıra tespitinden sonra netlik kazanır. Bu yöntemde evin size teslim edileceği tarihe kadar evimizin değeri korunmuş olur. Merkez Bankası’nın her ay düzenli olarak açıkladığı konut fiyat endeksine göre evin değeri siz evi teslim alana kadar düzenli olarak artar.

Güncelleme Tarihi: 29 Ocak 2020, 11:52
YORUM EKLE
YORUMLAR
sabri gündü
sabri gündü - 3 ay Önce

ahmet civelek sen bu kafayla ömür boyu kirada oturursun devlet sana kira ödergi ev veriyor kendi malın olacak itiraz ediyorsun sen bu yasına geldin baban sana bu imkanı sundumu

Fatma tekindağ
Fatma tekindağ - 4 ay Önce

Toki projesine form doldurmak istiyorum

Samet Akpinar
Samet Akpinar - 4 ay Önce

O kadar şart koyuyorsuz ki zaten durumu olsa millet her yerden ev alir.ay da benim evime 2000 tl gelirse ne yapacam.

Sabahat siyah
Sabahat siyah - 4 ay Önce

Toki evleri edirnede nereye yapılacak

Aynur kir toki evleri susurluk ta nereye yapilacak
Aynur kir toki evleri susurluk ta nereye yapilacak - 4 ay Önce

200 konut susurluk akime deycek cok az

ali yılmaz
ali yılmaz - 3 ay Önce

Engelli tokib başvurusu

Dilek keskin
Dilek keskin - 3 ay Önce

Başvuru yapabiliyozmu

ismail korkmaz
ismail korkmaz - 3 ay Önce

Toki başvurusunda bulundum nezaman belli olur çıkarsa önden ne kadar veriliyor bilgisi olan varmı

SIRADAKİ HABER