En Güzel ve En Anlamlı Cuma Mesajları! Kısa Hayırlı Cumalar Mesajları

Cuma mesajları için farklı ve anlamlı mesajları tercih edenler internet üzerinden en güzel cuma mesajları arayışını sürdürüyor. Yakınlarına ve sevdiklerine en anlamlı cuma mesajları göndermek isteyenler için en güzel cuma mesajları...

En Güzel ve En Anlamlı Cuma Mesajları! Kısa Hayırlı Cumalar Mesajları

22 Kasım 2019 Cuma gününün gelmesiyle birlikte her hafta olduğu gibi en güzel cuma mesajları paylaşılmaya devam ediliyor. Müslüman alemi için haftanın en anlamlı günlerinden biri olan cuma gününe özel en anlamlı mesajları araştıran vatandaşlar, 22 Kasım Cuma gününe özgü en yeni ve en özel cuma mesajları ile sevdiklerine tebrik mesajları göndermeye devam ediyor. İslam alemi için önemli olan bu günde, çevresindeki sevdiklerine cuma gününün anlam ve ödemini paylaşmak için en güzel ve kısa cuma tebrik mesajları göndermek isteyenler haberimizden yararlanabilir.

En Güzel ve Anlamlı Hayırlı Cumalar Mesajları

Cuma günün ilk saatlerinden akşam saatlerine kadar devam eden Cuma mesajları trafiği, vatandaşlar arasında yeniden başladı. 22 Kasım Cuma günü için ailesine, dostuna en anlamlı ve daha önce duyulmamış hayırlı cumalar mesajları göndermek isteyenler için yepyeni cuma mesajları haberimizde yer alıyor...

Avuç içlerinizde sakladığınız bütün duaların kabul olması dileğimle. Hayırlı Cumalar.

Dua denizinde, İslam gemisinde, Resulullah gibi bir kaptanla, Kur'an-ı Kerim pusulasıyla, Cennet sahilinde buluşmak ümidiyle... Hayırlı Cumalar.

Bugün Cuma... Rabbim!.. Dualarınızı hayırlı kılarak kabul eylesin. Cumanız bereketli ve gönlünüzce olsun inşallah.

Ömrümüzün hikayesini yazan en büyük ve en güzel yazıcı olan Rabbim, gönlünüzden geçen güzellikleri alnımıza kader diye yazsın. Amin, hayırlı cumalar dilerim.

Ey İman edenler! Rüku edin, secde edin, Rabbinize ibadet edin, hayır işleyin ki kurtuluşa eresiniz. (Hac, 77) Cuma gününüz bin mübarek olsun. Dua beklerim, Selamlar.

Allah’tan bir dua gibi Peygamber’den bir armağan gibi sevabınız bol olsun! Hayırlı Cumalar…

Allah'ım ömrümüzün kalan kısmını, geçen kısmından hayırlı eyle.

Cennet bahçelerinin gülleri yüzüne, bülbüllerin nağmeleri diline, Allah sevgisi gönlüne, bu güzel günün bereketi üzerine olsun. Hayırlı nurlu cumalar.

Nefret olan yere sevgi, ümitsizlik olan yere ümit, üzüntü olan yere sevinçler dolsun taşsın inşallah. Hayırlı Nurlu Cumalar.

Güneşin pembeliğiyle doğan, saflığıyla süzülen, herkese nasip olmayan mutluluk denen o en güzel duygu sizle olsun. Hayırlı cumalar dilerim.

Allah'ım... Ümidimi kaybettiğimde, senin yazdığın kaderin, hayallerimden daha güzel olduğunu hatırlat... Hayırlı Cumalar..

Ey Rabbim, bize Cennetin kokusunu duyur ve onun nimetlerinden nasiplendir. Bize ateşin kokusunu duyurma. Amin, hayırlı cumalar dilerim.

'Ben, beni seven ümmetimi almadan cennete girmem.' Diyen Sevgilinin (S.A.V) ümmeti olmanın hakkını verebilmek duası ile hayırlı cumalar dilerim.

Güncelleme Tarihi: 22 Kasım 2019, 12:55
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER