En Kısa ve En Anlamlı Cuma Mesajları! Hayırlı Cumalar

Birbirinden güzel dualı ve ayetli cuma mesajlarını sizler için derledik. İşte 1 Kasım Cuma gününe özel en kısa ve en anlamlı cuma mesajları! Hayırlı Cumalar...

En Kısa ve En Anlamlı Cuma Mesajları! Hayırlı Cumalar

Sevdiklerinize göndermek için en güzel ve anlamlı cuma mesajları haberimizde yer alıyor. Bugünün en özel cuma mesajlarını bulabileceğiniz bu yazımızda isterseniz uzun isterseniz kısa fakat en anlamlı cuma mesajlarını eşinize, dostunuza gönderebilirsiniz. 1 Kasım Cuma gününe özel en anlamlı hayırlı cumalar mesajları haberimizde...

En Anlamlı Cuma Mesajları

Dünyada bir olan sende bin olsun, kainatta damla olan sende okyanus olsun. El açıp dua etiğin her şey bugün kabul olsun, amin! "Hayırlı Cumalar" dilerim.

Mutluluğu sana, seni yüreğime, yüreğini de Yaradana emanet ediyorum. Kalbinde, dilinde, açtığın avuçlarında hangi dua varsa Allah kabul etsin. Hayırlı Cumalar...

Önce yollar uzanır hakka yürümek için, tomurcuklar güller açar onu görmek için, dua eden biri var senin için. sende dua et ALLAH için. cumanız mübarek olsun.

Allah bir güçlükten sonra bir kolaylık yaratacaktır. (Talak Suresi, 7) Cumanız hayırlı olsun.

Allah'ım... Ümidimi kaybettiğimde, senin yazdığın kaderin, hayallerimden daha güzel olduğunu hatırlat... Hayırlı Cumalar...

Göklerdeki her şeyi, yerdeki her şeyi de bilir. Allah her şeye hakkıyla  gücü yetendir. (Ali İmran Suresi, 29) Cumanız mübarek olsun.

Kalbimiz iman ile gönlümüz İslam ile dilimiz Kur’an ile kulağımız ezan ile gözümüz nur ile dolsun… Evimiz huzurlu ve neşeli olsun. Hayırlı Cumalar..

Rabbim birliğimizi, dirliğimizi ve beraberliğimizi daim eylesin. (Amin) Hayırlı Cumalar...

Bazı dostlar vardır, sana lütfedilen... Allah'ım iyi ki verdin denilen, varlıkları uzakta da olsa dua edilen, değer verilen candan öte can bilinen... Dualarınızın kabul olması dileğiyle Hayırlı Cumalar.

Küçük bir çocuk olsa, tövbe kapısından girmeye yaşım tutmasa daha… Hiç bulaşmamış olsam dünyanın kirine, pasına. Açsam kollarımı, koşsam Kabe’nde. Hayırlı Cumalar dilerim.

Güneşin güzel yüzü, yüreğine dokunsun, kâbuslar senden uzakta, melekler başucunda dursun. Güneş öyle bir geceye doğsun ki, duaların kabul, Cuma günün mübarek olsun.

Rabbim gönlünüzden kopan duaları, ömrünüze nasip etsin inşallah. Sağlıklı, huzurlu ve hayırlı cumalar dilerim.

Mevlana diyor ki; Dua edecek güzel bir gönlün yoksa, güzel yürekli insanlardan dua iste. Ömrüne ömür katılsın, Gönlüne meltem saçılsın. Bu mübarek günde melekler dört yanını sarsın…Derdine derman, gönlüne iman dolsun..! Hayırlı Cumalar.

Ey Allah'ım! Senin rahmetini umuyorum. Beni göz açıp kapayıncaya kadar da olsa nefsimle başbaşa bırakma. Halimi tümüyle düzelt, Senden başka İlah yoktur. Cumamız Mübarek olsun.

Ey İnsanoğlu! Gaflet uykusundan uyanın! Bekliyor bizi bu o dehşetli günler tövbe edin kardeşler Allah affeder. Hayırlı Cumalar.

Güzellikler içinizi aydınlatsın, yüzünüzden ve yüreğinizden tebessüm eksilmesin. Rabbim, sevdiği kullardan eylesin. Hayırlı Cumalar.

Bankahaberi.com

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER