Kurşun dizisindeki Zeynep Kimdir?  Gerçek Adı Nedir?

Fox TV ekranlarının yeni dizisi Kurşun'un tanıtım fragmanlarında dikkatleri üzerine çektikten sonra ilk bölümlerde de başarılı performansıyla adından sıkça söz ettirmeyi başaran Zeynep karakteri kimdir, gerçek adı nedir? İşte detaylar..

Kurşun dizisindeki Zeynep Kimdir?  Gerçek Adı Nedir?

Kurşun dizisi Zeynep kimdir, gerçek adı nedir soruları internet üzerinden yanıtlanmayı bekleyen sorular arasında yer alıyor. Fox TV'nin yeni dizi sezonunda en çok dikkat çekeceği belli olan yapımlarından Kurşun dizisinde Zeynep karakterine hayat veren Elit İşcan kimdir, nerelidir ve kaç yandadır? Elit İşcan hayatı ve kariyeri hakkındaki tüm ayrıntılar...

Kurşun dizisinin önemli karakterleri arasında yer alan Zeynep karakteri hakkında araştırmalar yapılmaya devam ediyor. Yerli diziseverlerin son olarak Kurşun dizisinde başarılı performansıyla gözlerine kestirdikleri Zeynep karakteri ilgi oklarının hedefi oldu. Fox TV ekranlarından yayınlanan dizinin ilk bölümlerinin yayın hayatına başlamasının ardından diziseverler de Kurşun dizisi Zeynep kimdir sorusunun yanıtını aramaya başladı.

Kurşun Dizisi Zeynep Kimdir?

Kurşun dizisi oyuncularına bakıldığında dizide önemli bir yer tutan Zeynep karakteri hakkında dizinin senaryosundan elde edilen tek bilgi, kendisinin Aydın'a aşık olan 20 yaşlarında bir genç kızlığından öteye geçmiyor. Ancak Zeynep karakteri şimdiden dizinin en çok ilgi çeken ve en beğenilen karakterlerinden biri olmaya aday hale geldi. Dizide Zeynep karakterine Elit İşcan isimli bir oyuncu hayat veriyor. İşte Fox TV ekranlarının yeni dizisi Kurşun'un Zeynep'i Elit İşcan hakkında detaylı bilgiler...

Elit İşcan Kimdir?

1997 senesinde İstanbul'da dünyaya geldiği bilinen Elit İşcan, eğitimini İstanbul Kemer Koleji'nde tamamlamıştır. Eğitim hayatının yanı sıra oyunculuk üzerine de dersler aralan Elit İşcan ilk olarak Reha Erdem'in okula gelmesi ve öğrenciler arasında seçme yapması sonucu bu eğitimlere başlamış ve kendine oyunculuk üzerine kariyer planlamıştır. Reha Erdem, bu kolejde yaptığı seçmeler ile gözüne kestirdiği genç yetenekler ile Beş Vakit isimli film çekmiştir. Elit İşcan da yeteneği ve güzelliği ile Reha Erdem'in filmi için seçtiği isimler arasında yer almıştır.

Eliş İşcan oyunculuk üzerine eğitimlerine ara vermeden kendi eğitimine de devam etmiştir. Lisans eğitimini Koç Üniversitesi'nde tamamlayan Elit İşcan'ın boyu 161 cm ve kilosu 51'dir. Medeni durumu bekar olan güzel oyuncu daha önceden de pek çok yapımda küçük de olsa rol almıştır. Elit İşcan'ın Türk televizyon tarihinde yayınlanan diziler arasında Yaşamayanlar, A.Ş.K ve Küçük Kadınlar adlı yapımlarda rol aldığı bilinmektedir.

Kurşun Dizisi Oyuncu Kadrosunda Kimler Var?

Uzun bir süredir diziseverler tarafından merakla beklenen Kurşun dizisi Fox TV ekranlarından 23 Ekim 2019 tarihinde saat 20:00'de yayınlanan ilk bölümü ile hayranlarıyla buluştu. Fox TV dizisinin ilk bölümü diziseverlerden tam not alırken, dizinin geniş ve ünlü isimlerden oluşan oyuncu kadrosu ise ilgi çekmeye devam ediyor. Dizide Engin Altan Düzyatan, Burçin Terzioğlu, Berrak Tüzünataç ve Sarp Akkaya gibi sevilen isimler rol alıyor.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER