Recep İvedik 6 Ne Zaman? Recep İvedik 6 Afişi Yayınlandı

Sinema salonlarında gösterime giren ilk filminden bu yana tüm serisinde izlenme rekorları kıran Recep İvedik serisinin son filmi tanıtım fragmanı yayınlandı. Recep İvedik 6 ne zaman izleyicilerle buluşacak?

Sevilen oyuncu Şahan Gökbakar imzasını taşıyan ve kendisiyle adeta özdeşleşen karakteri Recep İvedik film serisinin son filminin tanıtım fragmanı izleyici kitlesiyle buluştu. Gösterime giren ilk filminden itibaren sinema salonlarında kısa sürede izlenme rekorları kıran Recep İvedik serisinin en yeni filmi Recep İvedik 6 yine sinemaseverlerin gündemine girmeyi başardı. Yapımı uzun seneler boyunca devam eden serinin hangi tarihte gösterime gireceği merak konusu haline geldi. Recep İvedik 6 ne zaman sinemalarda olacak?

Recep İvedik 6 Fragmanı Yayınladı

Yerli komedi türünde adeta rakipsiz bir seviyeye çıkan Recep İvedik karakteri, yeni filmiyle bir kez daha hayranlarını kahkaha krizlerine  sokmaya geliyor. Komedi türünün usta ismi Şahan Gökbakar'ın, sinemaseverlere kahkaha şölenleri yaşatacağı yeni filmi Recep İvedik 6'nın tanıtım fragmanının sosyal platformlarda yayınlanacağını açıklamıştı. Yönetmenliğini kendisinin üstlendiği ve senaryosunu da Togan Gökbakar ile birlikte yazan Şahan Gökbakar yeni filminde yine kahkaha tufanı yaşatacak.

Keyifli ve eğlenceli sahneleri ile izleyenleri gülmekten kırıp geçirecek Recep İvedik 6 filminin fragmanı sosyal medya da yayınlandı. Recep İvedik'in bu sefer kendini yanlışlıkla Kenya'da bulması ile birlikte macera yüklü ve gülme krizine sokacağı anların yaşanacağı yepyeni filmi ile sinemaseverlerin karşısına çıkacak olan Recep İvedik 6 filminin ne zaman sinemalarda gösterime gireceği de netlik kazandı.

Ünlü komedyen Şahan Gökbakar'ın yeni filminin fragmanı 2 saatte 2.5 milyon kişi tarafından izlenerek yeni bir rekor daha kırdı.

Recep İvedik 6 Filminin Konusu

Kısa sürede yoğun ilgi gören fragmandan da anlaşılacağı gibi Recep İvedik 6'nın konusu da bir hayli komik bulundu. Gülmekten kırıp geçen kahramanımız Recep İvedik'in bu seferki serüveni Konya yerine yanlışlıkla Kenya'ya gitmesi ile başlıyor. Yanlışlığı fark eden Recep İvedik bu durumu çok geç fark ettiği için yeni ortamına hızlı bir şekilde uyum sağlamanın yollarını arıyor. Her zamanki gibi karşılaştığı problemleri kendine has yöntemler ile çözmeye devam eden Recep İvedik Kenya'da da rahat durmuyor ve izleyenleri gülmekten kırıp geçiriyor.

Recep İvedik 6 Filminin Afişi Yayınlandı

Recep İvedik 6 filminin afişi "Recep'in Yeni Maverası" şeklinde yazı ile yayınlandı. Afişte filmin ana karakteri Recep İvedik'in kendisi ile sembolleşmiş gömleğinin bir gorilin elinde bulunması ve havada arıza yapan bir uçağın irtifasını kaybetmiş olduğunu belirten bir görsel yer aldı.

Recep İvedik 6 Ne Zaman Gösterime Girecek?

Recep İvedik 6 filminin 8 Kasım 2019 tarihinde sinemalarda hayranları ile buluşacağı öğrenildi.

Güncelleme Tarihi: 31 Ekim 2019, 09:45
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER