Son Dakika Haberi: Mehmet Ali Erbil Yoğun Bakıma Alındı! Son Durumu Nedir?

Ünlü şovmen Mehmet Ali Erbil'den kötü haber! Evde düşüp kaburgasını kırdıktan sonra aylarca yoğun bakımda kalan Erbil, son dakika haberine göre sabah saatlerinde yeniden hastaneye kaldırıldı. İşte detaylar...

Son Dakika Haberi: Mehmet Ali Erbil Yoğun Bakıma Alındı! Son Durumu Nedir?

Ekranların en çok sevilen şovmenlerinden Mehmet Ali Erbil, geçtiğimiz dönemde evinin banyosunda düşerek kaza geçirmiş ve kaburgasında kırıklar meydana geldiği için acil olarak hastaneye kaldırılmıştı. Mehmet Ali Erbil'in tedavisi sırasında "Kaçış Sendromu" hastalığının nüksetmesinin ardından uzun süre yoğun bakımda kalmıştı. Sevilen şovmen, 258 gün boyunca yoğun bakımda tedavi gördükten sonra temmuz ayında hastaneden taburcu edilmişti.

Mehmet Ali Erbil yoğun Bakıma Alındı

Geçtiğimiz günlerde katıldığı Neler Oluyor Hayatta adlı programda kısa süre önce verdiği kilolarla yeniden gündeme gelen Mehmet Ali Erbil'in sabah saatlerinde hastaneye kaldırıldığı ve yoğun bakıma alındığı yönünde bir iddia ortaya atıldı. Koroner yetmezlik sebebi ile acil olarak evinden Maslak'taki bir hastaneye kaldırıldığı söylenen Mehmet Ali Erbil'in son durumu da merak konusu oldu.

Erbil'in Doktor Kardeşinden Açıklama

Ünlü şovmen Mehmet Ali Erbil'in sağlık durumu hakkında açıklamalarda bulunan Erbil'in doktor kardeşi Yeşim Erbil, "Ağabeyimin durumu iyi. Bir kalp spazmı geçirdi. Kardiyolog doktorlar durumu takip ediyor, gerekli tedavisi yapılıyor." açıklamasında bulundu.

Mehmet Ali Erbil'in sabah saatlerinde yeniden yoğun bakıma alındığı haberi, ünlü şovmenin sevenlerini korkuttu. Erbil'in menajeri Perim Özgeldi'nin de kontrol amacı ile sevilen ismi hastaneye kaldırıldığını açıklamasını ardından iddiaları doğrulayan bir açıklama da Erbil'in doktor kardeşi Yeşim Erbil'den geldi. Yeşim Erbil'in ağabeyinin hayranlarına yaptığı açıklamayı Mehmet Ali Erbil'in kızı Sezin Erbil sosyal medya hesabı üzerinden paylaştı.

Sosyal medya hesabı üzerinden Mehmet Ali Erbil'in hayranlarına ve sevenlerine seslenen Yeşim Erbil, ağabeyinin sağlık durumu hakkında şu açıklamayı yaptı:

"Günaydın, ağabeyimin durumu iyi endişelenecek bir şey yok. Bir kalp spazmı geçirdi. Bu tip durumlarda hasta yoğun bakımda tutulur. Bu nedenle yoğun bakımda Şu an klinik durumu iyi çok şükür. Birkaç gün daha kalacak. Kardiyolog doktorlar ağabeyimi takip ediyor, gerekli tedavisi yapılıyor. Kendinde, yiyor, içiyor ve konuşuyor. Yakın takip için hastanede kalması gerekiyor. İlginize teşekkür ederiz. Her zaman sevenlerinin duası ile iyileşti. Bunu da en kısa sürede atlatacak inşallah."

Setlere Dönmüştü

Evinin banyosunda düşüp kaburgasını kırdıktan sonra aylarca yoğun bakımda kalan Mehmet Ali Erbil'in Temmuz ayında hastaneden taburcu edilmesinden sonra en son setlere geri döndüğü konuşuluyordu. Geçtiğimiz günlerde Mehmet Ali Erbil, sosyal medya hesabından sevenlerine yaptığı paylaşımda, "Setlere döndük çok şükür. Filmin birkaç sahnesi için uzattığım sakallarımı da bugün kestirdim. Kendimi çok iyi hissediyorum." açıklamasında bulunmuştu. Hababam Sınıfı serisinin yeni filminde rol alacak olan Erbil set gününden kareleri Instagram hesabından takipçileri ile paylaşmıştı.

Güncelleme Tarihi: 31 Ekim 2019, 09:33
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER