TEB'den Hoş Geldin Faizli İhtiyaç Kredisi Kampanyası (Faiz İndirimi)

TEB'den hoş geldin faizli ihtiyaç kredisi kampanyası nasıl alınır, başvuru şartları ve limitleri nelerdir, kredi için hangi belgeler isteniyor? TEB ihtiyaç kredisine dair merak edilen bütün detaylara yazımız içerisinden bakabilirsiniz.

TEB'den Hoş Geldin Faizli İhtiyaç Kredisi Kampanyası (Faiz İndirimi)

Türkiye Ekonomi Bankası (TEB) müşterilerinin her ihtiyacında yanlarında olmaya devam ediyor. Bireysel kredi türlerinde bulunan konut ve taşıt kredilerinde çok cazip faiz oranları sunan TEB son olarak ihtiyaç kredisi ürünlerinde de kampanya başlattı. TEB Hoş Geldin Faizli İhtiyaç Kredisi kampanyası ile TEB müşterisi olanlara 60 aya varan kredi imkanıyla tüm ihtiyaçlarını rahatça karşılama fırsatı sunulmaktadır. Son dönemde tüm kredi ürünlerinde peş peşe faiz oranlarında indirime giden TEB, güncel ihtiyaç kredisinde de uyguladığı faiz oranını kampanya kapsamında %1,18'e kadar düşürdü.

TEB'den Hoş Geldin Faizli kredi kampanyası! İhtiyaçlarınızı daha fazla ertelemeden hemen karşılayabilmek için hemen TEB müşterisi olabilir, %1,18'den başlayan faiz oranlarıyla ihtiyaç kredinizi anında kullanabilirsiniz. TEB güncel ihtiyaç kredisine başvuru yapmak için "Hemen Başvur" butonundan ya da CEPTETEB Mobil Uygulaması, CEPTETEB İnternet Şubesi, TEB Telefon Şubesi ve TEB Şubeleri'nden ihtiyaç kredisi talebinizi oluşturabilirsiniz.

TEB Hoş Geldin Faizli Kredi Kampanyası Koşulları


Tüm bireysel kredi türlerinde olduğu gibi TEB Hoş Geldin faizli ihtiyaç kredisi kampanyasında da birtakım şartlar öne sürülmektedir. Bu kampanyadan yararlanmak isteyen tüm bireysel müşterilerin söz konusu banka tarafından açıklanan şartları sağlıyor olması gerekmektedir. TEB kurumsal internet sitesi üzerinden %1,18 faiz oranlı TEB Hoş Geldin Kredi kampanyası şartları şu şekilde müşterilerin bilgisine sunulmuştur:

 • TEB ile ilk defa çalışıyor olmak (Yeni müşterilere özel kampanyadır.),

 • Sadece tek seferlik tanışma faizi olarak kullanılabilen yeni bir kredi türüdür. Bu nedenle bireysel müşteriler ikinci ihtiyaç kredisi kullanmak istediklerinde bu faiz oranlarından yararlanamaz.

 • Kampanya kapsamında 03 ila 60 ay arası vade seçenekleri sunulmaktadır.

 • Kampanyada uygulanan güncel faiz oranı, müşterinin findeks notuna göre değişiklik gösterebilmektedir.


TEB Hoş Geldin Faizli İhtiyaç Kredisi Örnek Ödeme Tablosu


İlk defa TEB ile çalışacak yeni müşterilere özel kullanıma sunulan Hoş Geldin faizli ihtiyaç kredisi örnek ödeme tablosu sayesinde, aylık ne kadar taksit ödeyeceğinizi, sigorta bedelini ve kredi tahsis ücretini öğrenebilirsiniz. TEB Hoş Geldin faizli ihtiyaç kredisi örnek ödeme tablosunda müşterinin Findeks (kredi notu) puanı 1.850 baz alınarak şu şekilde bir geri ödeme planı oluşturulmuştur:

 • Findeks Notu: 1850

 • Kullanılan ihtiyaç kredisi tutarı: 10 bin TL

 • Seçilen kredi vadesi: 60 ay

 • Aylık akdi faiz oranı: %1,18

 • Aylık taksit tutarı: 248,48 TL

 • Kredi tahsis ücreti: (BSMV Dahil) 52,50 TL

 • Sigorta masrafı: 769,04 TL

 • Efektif Yıllık Faiz Oranı / yıllık Maliyet Oranı: %18,6644


Söz konusu TEB Hoş Geldin faizli ihtiyaç kredisi örnek ödeme tablosu, eşit taksitli kredi geri ödeme tutarları için oluşturulmuştur. Diğer vade ve tutarlarda aiz oranı değişiklik gösterebilir.Sigorta bedeli Yıllık Kredi Koruma Hayat Sigortası primi olup poliçe kredi vadesi boyunca geçerlidir; poliçe primi müşterinin yaşı, kredi taksit tutarı, faiz oranı, kredi vadesine göre değişiklik gösterebilir. TEB kampanya koşullarını değiştirme hakkını saklı tutmaktadır.

TEB Hoş Geldin Faizli İhtiyaç Kredisine Başvuru Belgeleri


Kredi başvurunuz onaylandıktan sonra size en yakın TEB şubesine giderek kredi işlemlerinizi başlatabilirsiniz. Ancak bu aşamada müşterilerin bankaya ibraz etmeleri gereken TEB Hoş Geldin Faizli kredi başvuru belgeleri şunlardır:

 • Nüfus cüzdanı veya ehliyet fotokopisi

 • Gelir Belgesi / Maaş Bordrosu

 • Serbest meslek sahipleri ve işletme sahipleri için son 3 yıllık bilanço, Vergi Levhası ve Ticaret Sicil Gazetesi

Güncelleme Tarihi: 04 Ekim 2019, 20:26
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER