Turkcell’den 10 GB Bedava İnternet Fırsatı! Tüm Şartlar ve Süresi

Turkcell'in müşterilerine sunduğu cazip kampanyalar devam ediyor. Yoğun ilgi gören 10 GB boyutunda bedava internet paketi kazanmak isteyen abonelerin uyması gereken şartlar ve kampanya süresi hakkında detayları haberimizde bulabilirsiniz...

Turkcell’den 10 GB Bedava İnternet Fırsatı! Tüm Şartlar ve Süresi

Türkiye'nin en çok aboneye sahip telekomünikasyon şirketlerinden biri olan Turkcell, müşteri memnuniyetine verdiği önemi, abonelerinin kullanımına sunduğu avantajlı kampanyalar ile gözler önüne sermeye devam ediyor. Telekomünikasyon sektöründe rekabet ettiği diğer GSM operatörlerinden sıyrılarak dikkatleri üzerine çekmek ve mevcut müşterilerini de memnun vermek amacıyla Turkcell faturalı veya faturasız fark etmeksizin tüm abonelerine bedava internet paketleri sunuyor.

Turkcell 10 GB Hediye İnternet Kampanyası Özellikleri

Turkcell 10 GB hediye internet paketi kampanyasını 31 Aralık 2019 tarihine kadar uzatma kararı aldı. Bu kampanyadan yararlanmak isteyenlerin şirketin düzenlediği etkinliklere katılması gerekmektedir. Turkcell SIM kartını değiştirmek isteyen mevcut müşterileri ve GSM operatörünü değiştirmek isteyen rakip aboneleri için kampanya süresini yıl sonuna kadar uzattı.

Mevcut durumda Turkcell abonesi olan faturalı ya da faturasız hat sahipleri, Turkcell'in düzenlediği etkinliklerde katılımcılara dağıtılan hediye SIM kartlarda bulunan promosyon şifrelerini kullanarak kampanyaya katılabilirler. Promosyon şifreleri kullanıcılara etkinlik tarihinden itibaren geçerli olmak üzere tam 10 GB bedava internet kullanım hakkı vermektedir.

Turkcell faturalı ya da faturasız abonelerin kullanabileceği promosyon şifreleri yalnızca 1 kullanım hakkı içermektedir. Dolayısıyla 1 şifre ile sadece 1 kere kullanımdan yararlanılabilir. Fakat kampanya süresi boyunca isteyen Turkcell aboneleri başka promosyon şifreleri ile kampanyaya birden fazla kez katılım gösterebilir. Sadece internet erişim noktası kullanılarak yapılan bağlantılarda geçerli olan Turkcell data paketi, yurt içine özel kullanımlarda 6 ay boyunca geçerlidir.

Turkcell 10 GB bedava internet paketi kapsamındaki internet sadece kişisel amaçlar için kullanılabilir. Bu hediye internetten ticari gelir elde etmek maksadıyla yararlandığı ve kullandığı tespit edilen aboneler ile ilgili yasal işlem yapılır ve Turkcell hatları iptal edilir. Pakette bulunan internet kotasının bitmesi halinde her abone kendi tarifesine göre aşım ücreti öder. Tarifesinde aşım ücreti olmayan aboneler ise standart internet tarifesi üzerinden ücretlendirilir.

Turkcell 10 GB Hediye İnternet Paketi Nasıl Yapılır?

Turkcell faturasız veya faturalı aboneleri şu aşamaları uygulayarak hatlarına 10 GB boyutunda bedava internet tanımlatabilirler. Kampanyadan faydalanmak için;

  • ENHIZLI yazın,
  • Bir boşluk bırakın,
  • Hediye SIM karttaki promosyon şifresini yazın,
  • 2222'ye kısa mesaj (SMS) atın.

Turkcell kampanyaya katılım SMS'i için ücret almamaktadır. Kullanıcı SMS gönderdikten sonra telefonuna aktivasyonun gerçekleşmesini sağlayan teyit mesajı alır. Bilgilendirme mesajından sonra 10 GB internet paketi kullanıma açılır.

Turkcell abonelerinin 10 GB hediye internet kampanyasından yararlanabilmeleri için 4.5G uyumlu SIM karta sahip olmaları şarttır. Turkcell gerekli görürse, internet üzerinden mesajlaşma ve ses iletişimi, internet paylaşımı ve doğrudan dosya paylaşım programları gibi hizmetlerin, hediye internet paketi kullanımında geçerli olan şartları değiştirebilir.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER