Hakkımızda

bankahaberi.com, ilkeli yayıncılık anlayışından ödün vermeden girdiği bu yolda Türkiye’den tüm dünyaya hitap eden global bir ekonomi haber portalı olmayı kendisine hedef olarak belirlemiştir. Türkiye’nin banka, borsa, finans ve ekonominin nabzını tutan sitemiz için haberin ‘objektif’ ve ‘tarafsız’ olması en az ‘haber’ kadar önem taşımaktadır.

Misyonumuz

Basın ve meslek ilkelerinden asla şaşmadan haber yaparken, bunu en hızlı şekilde okuyucularımıza sunmak temel misyonumuz olacaktır.

Bir haberde iki tarafın olduğu durumlarda bankahaberi.com her zaman objektif ve tarafsız bir biçimde olayı yorum katmadan okuyucularına sunmayı kendine amaç edinir.

Sadece ilgi toplamak amacıyla yalan, yanlış ya da doğruluğu teyit edilmemiş söylemlere yer vermeden sade ve net bilgi içeren haber metinlerini okuyucu ile buluşturmak bizim için ilkeli haberciliğin en önemli kurallarındandır.

Gündemi yakından izlemek ve insanların duygu yoğunluğunun farkında olmak, haberciliğin bir sosyal sorumluluk olduğu anlayışını benimsemek demektir.

Vizyonumuz

Ekonomi ve finans gündemi ile ilgili olaylarda haber alınabilecek en güvenilir ve tarafsız bilinen kaynak olmak.

Bir haberle alakalı; ‘bankahaberi.com yazdıysa doğrudur’ hissini insanlara benimsetmek.

Ve son olarak vazifesini hakkı ile yerine getirmiş olmanın verdiği manevi huzuru tüm çalışma arkadaşlarıyla paylaşmak ortak vizyonumuzdur.

Hedeflerimiz

En başta Türkiye’nin ardından tüm dünyanın en güvenilir ekonomi ve finans haber sitesi haline gelmek.

Sayfamızın tamamında %100 oranında ‘doğru’ ve ‘tarafsız’ haberler bulundurmak.

Sürekli bir şekilde alıntı yapılan ve kaynak gösterilen haber organı olarak mesleki anlamda basın sektörünün lideri haline gelmek.

 

 

Başa dön tuşu