Halk Bankası deyip geçmeyin! Müşterilerine yaptığı ödemeleri duyunca şaşıracaksınız!

Kamu bankası olmasına rağmen özel bankalar gibi önemli imkanlar sağlıyor. Müşterilerine öyle bir ödeme yapacak ki, duyduğunuzda hemen başvurmak isteyebilirsiniz....

Halk Bankası deyip geçmeyin! Müşterilerine yaptığı ödemeleri duyunca şaşıracaksınız!

Kamu bankası olmasına rağmen özel bankalar gibi önemli imkanlar sağlıyor. Müşterilerine öyle bir ödeme yapacak ki, duyduğunuzda hemen başvurmak isteyebilirsiniz. Bu fırsatı kaçırmamak için elinizi çabuk tutun! İşte bankanın güncel yeni yıl sürprizi... Kamu bankasından gelen müjdeli haberin ardından önemli gelişmeler yaşandı. SGK'nın resmi açıklaması bu konuda etkili oldu. Yeni bir protokol imzalandığı ve artık gözlerin emeklilere çevrildiği belirtildi. Emekli vatandaşlar çok daha önemli imkanlara sahip olacak. Kamu bankasının son duyurusu ile promosyon ödemelerinin değiştiği anlaşıldı. Peki hangi emekli kaç bin TL ödeme alacak? Promosyon Tutarları Arttı Halkbank'ın emekli promosyon tutarlarındaki artış dikkat çekti. 3500 TL'ye kadar maaş alan bir emekliye 3000 TL promosyon ödeniyor. Maaşını 3500 - 7500 TL arasında alan emekliler 3500 TL promosyon alırken, bu tutar 7500 - 10.000 TL maaş alanlar için 4500 TL oluyor. En yüksek emekli promosyon ödemesini ise 10 bin TL ve üzeri emekli maaşı alan müşteriler alabiliyor. Bu emeklilere verilecek promosyon tutarı ise 5000 TL.

Halkbank'tan Yeni Kampanya!

Halkbank'ın yeni emekli promosyon kampanyasında Aralık ayından sonra yeni bir artış uygulanabilecek. Dolayısıyla 2023 emekli promosyon ödemeleri için net bir ödeme planı paylaşılmıyor. Üstelik bazı emeklilerin 2023 yılını beklediği ve zamlı promosyonu almak istediği de gelen bilgiler arasında.