İban numarasına en düşük 5 bin tl ödeme yapılıyor! Şimdi başvurun..

Nakit ihtiyacı olan vatandaşlar için başlatılan yeni kampanyada Vakıfbank Bankası aracılığıyla başlatılan kampanyada nakit kredi kullanacak kişilere...

İban numarasına en düşük 5 bin tl ödeme yapılıyor! Şimdi başvurun..

Nakit ihtiyacı olan vatandaşlar için başlatılan yeni kampanyada Vakıfbank Bankası aracılığıyla başlatılan kampanyada nakit kredi kullanacak kişilere yarın sabahtan itibaren 5000 TL ve üzeri ödeme yapılacak. Başvurularınızı banka hesap numarası ya da iban numarası üzerinden yaparak onay alabileceğiniz kampanyalara katılmak isteyen tüm vatandaşlar için uygun faiz oranlarıyla verilecek olan bu kredilere katılmak isteyen vatandaşlara bankalar kredi ödemelerini gerçekleştiriyor. Vakıfbank Bankası, resmi internet sitesi ve kendi sosyal medya hesapları üzerinden yaptığı duyurunun ardından, Aralık ayı sonuna kadar başvurularını yapacak tüm bireysel müşterilerinin ihtiyaç kredisi kullanabilmeleri için gelir belgesiz 50000 TL'ye kadar kredi kullandıracak.

Vakıfbank Bankası kredisine başvurmak için ne yapmak gerekiyor?

Vakıfbank Bankası aracılığıyla bireysel kredi başvurusunda bulunacak vatandaşların iban numaralarına kredi almak istemeleri durumunda Vakıfbank Bankası hesap müşterisi olmaları gerekiyor. Banka müşterisi olan kişiler hemen internet bankacılığı şifresi alarak banka şubelerine gitmeden Vakıfbank Bankası'nın mobil uygulaması üzerinden bu krediye başvurabilirler. Cep telefonunuzdan SMS göndererek kredi başvurusu yapabileceğiniz ve kredi onayı alabileceğiniz bu kampanyaya katılmak için 44 11 numarasına bireysel TC Kimlik, aylık gelir ve doğum tarihinizi aralarında birer boşluk bırakarak mesaj gönderebilirsiniz. 44 11 numarasına gönderdiğiniz mesajın ardından aynı gün içerisinde size hızlı kredi ödemesi yapılarak ne kadar kredi onayı alacağınızı da görebilirsiniz.