İş Bankası'nın Faizsiz Kredi Kampanyasında 10 bin TL Ödeme Yapılacak!

İş Bankası, sıfır faizli kredi fırsatı ile karşımıza çıkıyor. Müşterilerine faizsiz kredi dağıtan banka, 10 bin TL'lik krediye uygun vade müjdesini de verdi. İşte kredideki son durum...

İş Bankası'nın Faizsiz Kredi Kampanyasında 10 bin TL Ödeme Yapılacak!

İş Bankası'nda faizsiz krediyle ilgili kampanya duyuruldu. 5 ay vade ile 10 bin TL'lik ihtiyaç kredisini çekmek isteyenlere özel fırsatlar sunuluyor. İş Bankası'nın yeni kampanyası hakkında detayları paylaştık.

Bankalar müşterilerine özel kampanyalar düzenlemeye hız kesmeden devam ediyor. Yaptığı kredi kampanyaları ile adından söz ettiren İş Bankası, bu defa müşterilerine sıfır faizsiz 5 ay vade ile 10 bin TL kredi imkanı sunuyor.

İş Bankası tarafından paylaşılan kampanyada 31.01.2023 tarihine kadar İşCep“Müşteri Olmak İstiyorum” özelliğiyle İş Bankası müşterisi olan ve kredi kartı başvuruları onaylanmış müşteriler yararlanabilecek.

Banka tarafından paylaşılan bilgide, her müşteri kampanyadan yalnızca 1 sefer yararlanabilecekken, faizsiz TNA 5 ay vade sınırı var. 5 aydan farklı vadelerde ve 10.000 TL üzeri tutarlarda geçerli faiz oranları uygulanacağı belirtildi.