Kimlik numarasının son hanesi 0-2-4-6-8 olanlara anında 10.000 TL nakit ödemesi!

T.C. kimlik numarasının son hanesinin çift rakamlı olması halinde 10.000 TL ödeme yapılacağı belirtildi. Ödemelerin anında yatırılacağı belirtilirken,...

Kimlik numarasının son hanesi 0-2-4-6-8 olanlara anında 10.000 TL nakit ödemesi!

T.C. kimlik numarasının son hanesinin çift rakamlı olması halinde 10.000 TL ödeme yapılacağı belirtildi. Ödemelerin anında yatırılacağı belirtilirken, vatandaşlar da yeni kampanyayla ilgili araştırmalarını hızlandırdı. Özel bankalar tarafından duyurulan kampanyanın detayları belli oldu. Bankalar tarafından sıfır faizli nakit avans verilirken, başvuranlar 10.000 TL'lik ödemeden faydalanabilecek. İşte merak edilen konu hakkında tüm detaylar...

İŞ BANKASI FAİZSİZ KREDİ

İş Bankası'nın resmi internet sitesinde yayınlanan açıklama kapsamında müşterilere 10 bin TL faizsiz nakit avans verileceği duyuruldu. Banka tarafından yapılan duyuru kapsamında başvuru koşulları da açıklandı. Kampanyaya katılım için müşterilerden istenen şartlar şu şekilde: İşCep uygulaması üzerinden müşteri olmak istiyorum özelliğini kullanarak İş Bankası müşterisi olmanız gerekmektedir. Bu sayede 10.000 TL faizsiz nakit avans fırsatından yararlanabilirsiniz. KAMPANYA DETAYLARI NELER? 31 Aralık 2022 tarihine kadar İşcep uygulaması üzerinden müşteri olmak istiyorum özelliğini kullanarak İş Bankası müşterisi olan kişiler kampanyaya dahildir. Banka müşterisi olan ve kredi başvurusu onaylanan müşteriler de kampanyadan faydalanabilir. Müşteriler kampanyadan sadece bir kez faydalanabilir. Faizsiz krediler 5 ay vade ile sınırlıdır. Beş ay dışındaki vade seçeneklerini kullanmak isteyen kişilerin 10.000 TL üzerinde geçerli olan faiz oranlarını kullanmaları gerekmektedir. İşCep uygulaması üzerinden İş Bankası müşterisi olan kişiler, başvurularının onaylanması halinde kampanyadan yararlanabilirler. Kampanya kapsamında müşteriler 300 TL ile 10.000 TL arasındaki nakit avans tutarını taksitli olarak alabiliyor.

AKBANK 10.000 TL NAKİT ÖDEME KAMPANYASI

Akbank'ın resmi internet sitesinde yayınlanan açıklama kapsamında sıfır faizle 10.000 TL nakit avans verileceği duyuruldu. Akbank kampanya detayları ve koşulları belli oldu. Akbank mobil üzerinden 10 bin TL'ye kadar sıfır faizli taksitli avans ödemesinden yararlanabilirsiniz. Akbank mobil üzerinden Akbank'ta Ol seçeneği ile kredi kartı başvurusu yapabilir, yüzde sıfır faizle 6 ay vade seçeneği ile 10.000 TL ödemeden faydalanabilirsiniz. Kampanya 16 Aralık 2022 tarihine kadar geçerli olacak. Başvuru işlemi için Akbank mobili indirip Akbanklı olmak istiyorum butonuna tıklamak yeterli olacak. Kampanyadan sadece ilk kez Akbank üyesi olan kişiler yararlanabilecek. Kampanya kapsamında 17 Eylül-16 Aralık 2022 tarihleri arasında geçerli olan ödemeler kapsamında ilk kez Axess veya Wings kart başvurusu yapan müşterilerin 31 Aralık 2022 tarihine kadar başvurularını onaylatmaları gerekiyor. 31 Aralık 2022 tarihine kadar başvurusu onaylanan Akbank müşterileri, belirlenen taksitli avans limitleri kapsamında 15 Ocak 2023 tarihine kadar kampanyadan yararlanabiliyor.

GARANTİ BANKASI 5000 TL ÖDÜYOR

Garanti Bankası tarafından yapılan açıklama kapsamında 5 bin TL faizsiz nakit avans verileceği duyuruldu. Garanti Bankası kampanya koşullarını açıkladı. Garanti BBVA Cep üzerinden şubeye gitmeden müşteri olunabiliyor. Bireysel kredi kartı başvurusu yapan kişilerin başvurularının onaylanması durumunda 5000 TL'ye kadar faizsiz ve masrafsız nakit avans ödemesi yapılıyor. Nakit avans ödemelerinde 6 ay taksit seçeneğinden yararlanabilirsiniz. KİMLER ÖDEME ALABİLİR? Garanti BBVA mobil uygulamasını indirerek müşteri olmak istiyorum adımlarını takip eden kişiler temassız bir şekilde Garanti Bankası müşterisi olabilirler. Müşteri olma sürecini tamamlayan kişiler kredi kartı başvurusunda bulunabiliyor. Başvurusu onaylanan vatandaşlar için faizsiz nakit avans imkânı da sunuluyor.

DENİZBANK 5000 TL 0 FAİZLİ NAKİT AVANS

Denizbank tarafından yapılan açıklama kapsamında 5 bin TL sıfır faizli nakit avans ödemesi yapılıyor. Vatandaşların bankaya başvurmaları halinde nakit avanstan yararlanabilecekleri belirtildi. Kampanya 1 Aralık 2022 - 31 Aralık 2022 tarihleri arasında geçerlidir. Kampanyadan DenizBank.com, MobilDeniz veya İnternet Bankacılığı üzerinden ilk defa bireysel kredi kartı başvurusu yapan müşteriler yararlanabiliyor. Her müşteri kampanyadan yalnızca bir kez faydalanabilir.