EkonomiGündem

Korkutan açıklama! Elektriğe ikinci zammı geliyor

İyi Parti Ekonomi Politikaları Başkan Yardımcısı Özcan Kadıoğlu’ndan korkutan açıklama. Kadıoğlu elektriğe ikinci zam yapılacak iddiasında bulundu. İş detaylar.

Türkiye adeta zamlar ülkesi oldu. Her gün bir zam haberi geliyor. 1 haziran günü sanayi ve ticarethanelerde kullanılan elektriğe yüzde 25, konut ve tarımsal faaliyetlerde kullanılan elektriğe ise yüzde 15 zam yapılmasından ardından Dünya gazetesi yazarı ve İyi Parti Ekonomi Politikaları Başkan Yardımcısı Özcan Kadıoğlu çarpıcı bir iddiada bulundu.

Enflasyon tamamen çığırından çıkacak

İyi Parti Ekonomi Politikaları Başkan Yardımcısı Özcan Kadıoğlu elektriğe ikinci zamla ilgili açıklamayı sosyal medya hesabı Twitter üzerinden yaptı. Paylaşımında Kadıoğlu, ‘’Elektriğe ikinci zam yoldaymış, enflasyon tamamen çığırından çıkacak’’ açıklamasında bulundu. Kadıoğlu’nun bu açıklamasının ardından yürekler ağızlara geldi. Elektriğe ikinci bir zam yapılıp yapılmayacağı konusu önümüzdeki günlerde belli olacak. Eğer böyle bir zam gerçekleşirse anında haber sitemizden siz değerli okuyucularımızda paylaşacağız.

Bizi takipte kalın.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu