Kripto Para

Kriptoda yeni dönem! Binance.US, komisyonsuz Bitcoin ticaretini başlattı

Dünyanın en büyük kripto para borsalarından bir olan Binance.US kripto alım satımında yeni dönem başlattı. Binance.US komisyonsuz Bitcoin alım-satımını başlattı.

İşlem hacmi bakımında dünyanın en büyük kripto para borsası olan Binance, kripto alım satımında yeni bir dönemi başlattı. Bu göre Binance, Binance.US’de sıfır komisyonlu Bitcoin alım satımını başlattığını duyurdu.

Binance.US çarşamba günü yaptığı açıklamada, şirketin daha fazla kullanıcı çekmek için platformunda komisyonsuz Bitcoin (BTC) ticareti sunacağını söyledi. Binance.US CEO’su Brian Shroder, Bloomberg ile yaptığı röportajda “Kuruluşumuzdan bu yana, gerçekten düşük ücretlerimizle biliniyoruz. Sıfır ücretli ticaret yapmak istediğimiz bir şeydir. Bu, kullanıcılar üzerinde olumlu etki yaratacak ve bize yeni kullanıcılar kazandıracak” dedi.

Binance Robinhood’dan farklıdır

Açıklamasının devamında ise Shoder, işlem hacmine göre dünyanın en büyük kripto borsası olan Binance’in Amerikan iştiraki Binance.US’ın ücretsiz işlemlerden herhangi bir para kazanmadığını söyledi. Bu, komisyonsuz kripto ticareti sunan ancak kullanıcıların emirlerini farklı borsalara yönlendirerek indirimler alarak para kazanan Robinhood (HOOD) gibi firmalardan farklıdır.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu