KÜNYE

GRUP BAŞKANI

Fuat Çakmak  (fuatcakmak@bankahaberi.com)

GENEL YAYIN YÖNETMENİ

Fuat Çakmak

EDİTÖRLER

İsmail Yılmaz (i.yilmaz@bankahaberi.com)

Emre Özgür (emre.ozgur@bankahaberi.com)

HUKUK BİRİMİ

İzzet Baylan (izzetbaylan@bankahaberi.com)

ÜNVAN

Fuat Çakmak Bilişim Yazılım ve Danışmanlık Sanayi Ticaret Limited Şirketi

TİCARİ SİCİL NO

19962

YAZILIM TASARIM

Tebilişim Retina Lite

TÜM HAKLARI SAKLIDIR

Genel Yayın İlkeleri

https://www.bankahaberi.com  Basın Ahlak ilkelerine uymaya söz vermiştir ve bütün hakları saklıdır. 5846 sayılı FİKİR ve Sanat Eserleri Yasası’na uygun olarak yayınlanmaktadır. Haber portalımızda yayınlanan haberler ve makaleler, kaynak gösterilmek ve link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir. Sitemiz üzerinde yayınlanan yazılar ve yorumlarda yazarlar sorumludur. Sitedeki tüm harici linkler ayrı bir sayfada açılır. https://www.bankahaberi.com , sayfalarda yer alan harici linklerin sorumluluğunu almaz. Bu sitede yazılan yazı ve yorumlardan yazarları sorumludur.

Yasal Bildirimler İçin

https://www.bankahaberi.com  adlı haber sitemiz, hukuka, yasalara, telif haklarına ve kişilik haklarına saygılı olmayı kendinde benimsemiştir. Sitemiz 5651 sayılı yasada tanımlanan ‘içerik sağlayıcı’ olarak hizmet vermektedir. İlgili yasaya göre, site yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu sebeble, sitemiz ‘uyar ve kaldır’ prensibini benimsemiştir. Her hangi bir haberden dolayı rahatsızlık yaşayan haberin gerçekliğinden şüphe eden ve TELİF konu olan eserlerin yasal olmayan bir biçimde paylaşıldığını ve yasal hakların çiğnendiğini düşünen hak sahipleri meslek birlikleri, İLETİŞİM FORMU ile bize ulaşabilirler. Buraya ulaşan şikayet ve talepleriniz avukatımız Av. İzzet Baylan tarafından incelenecek, ve ihlal olduğu düşünülen içerikler sitemizden derhal kaldırılacaktır.

Privacy Policy

We will keep your information confidential except where disclosure is required or permitted by law (for example to government bodies and law enforcement agencies). Generally, we will only use your information within thehttps://www.bankahaberi.com However, sometimes the https://www.bankahaberi.com  uses third parties to process your information. https://www.bankahaberi.com   requires these third parties to comply strictly with its instructions and the https://www.bankahaberi.com requires that they do not use your personal information for their own business purposes, unless you have explicitly consented to the use of your personal information in this way. When you interact with the https://www.bankahaberi.com we sometimes receive personal information about you. For example, if you write to us or sign up to a newsletter, you might tell us who you are, how we can contact you and what you think of the https://www.bankahaberi.com and its services. When you use https://www.bankahaberi.com  online services, we use cookies and collect IP addresses. You can find out more about this in the https://www.bankahaberi.com cookies section of our full Privacy Policy. Sitedeki tüm harici linkler ayrı bir sayfada açılır. https://www.bankahaberi.com harici linklerin sorumluluğunu almaz.


Bankahaberi.com