Nakit İhtiyacı Olanlar Dikkat 31 Temmuz Son Gün! İş Bankası Duyurdu!

İş Bankası, nakit ihtiyacı olan müşterileri için yeni bir kampanyayı duyurdu. Nakit ihtiyacını olanlara ilaç gibi kampanya.

Kurban Bayramına artık çok az bir süre kaldı. Bankalar vatandaşların bu dönemde acil nakite ihtiyaç duyacaklarını ön görerek, yeni kredi kampanyalarını duyurmaya başladılar. İş Bankası’da bayram için hazırlanan kredi paketlerinde özel faiz oranları uygulayacağını açıkladı. Bankanın resmi internet sayfasından yapılan açıklamada kredi limitinin 50.000 TL olduğu ifade edildi. Kredinin dikkat çeken özelliklerinin başında 3 ay geri ödemesiz olması gelmektedir.

Hızlı Başvuru İçin İşCep

İş Bankası’nın bayrama özel hazırladığı krediye başvurmak için İşCep uygulamasını kullanabilirsiniz.

İşCep uygulamasını telefonunuza indirdikten sonra İş Bankası hesabınıza girip, ‘Kredi Başvurusu Yap’ seçeneğine tıklayın, daha sonrasında açılacak olan ekrandan ‘Anında Kredi’ seçeneğine tıklayarak başvuru işleminizi tamamlayın.

Banka kredi başvurunuzu değerlendirdikten sonra size kısa bir süre içinde olumlu veya olumsuz olarak geri dönüş sağlayacaktır.

Web Sitesinden Başvuru

İş Bankası’nın hayata geçirmiş olduğu kredi paketi uygulamasının 31 Temmuz’a kadar geçerli olduğu ifade edildi. Süre zarfında başvuru için kullanılabilecek diğer bir araç ise İş Bankası’nın resmi internet sitesi.

Bankanın resmi web sitesine girdikten sonra Krediler bölümünden Anında Krediye tıklayarak gerekli alanları doldurduktan sonra başvuru işleminizi tamamlayabilirsiniz.

Örnek Ödeme

İş Bankası tarafından sunulan Kurban Bayramı kredisinin en önemli özelliklerinin başında uygun faiz oranı ile sunulmuş olması geliyor. Yüzde 1.65 faiz oranı ile sunulan kredinin vade süresi ise 36 ay olarak belirlenmiş vaziyette. Ayrıca 3 ay erteleme özelliği ile belli dönemlerde geri ödeme yapmak zorunda kalmayabilirsiniz.

Bu kapsamda İş Bankası’ndan 36 ay vade süresi ile 13.000 TL kredi kullanmanız durumunda aylık faiz oranı yüzde 1.65 olacaktır, aylık taksit tutarı ise 508,39 TL olacaktır, geri ödenmesi gereken toplam tutarı ise 18.302,04 TL olacaktır.

İş Bankası, başvuran kişilerin kredi notunu değerlendirerek, başvuran kişinin kredi puanına göre faiz oranı çıkarabilmektedir. Kredi puanı yüksek olan kişiler daha düşük oranla daha yüksek kredi kullanabiliyorken, kredi puanı düşük kişiler daha yüksek faiz ödemek zorunda kalıyor.

Banka bayrama özel olarak sunmuş olduğu kredinin son başvuru tarihinin 31 Temmuz olduğunu açıkladı.