Bilgi Merkezi

Netflix’te film izleyerek para kazanma ve Türkiye

Dünyanın en büyük dijital içerik üreticisi Netfilix dünyanın en güzel mesleğini sizlere sunuyor. Hem daha önce kimsenin izlemediği filmleri izleyin hem de dolgun maaşlarla para kazanın.

Kaliforniya merkezli dünyanın en büyük dizi ve film üretici Netflix dünyanın en eğlenceli ve en güzel mesleğini sizlere sunuyor. Hem daha önce kimsenin izlemediği filmleri izleyin hem para kazanın.

Dijital dünyadaki gelişmeler yeni iş fırsatlarını da beraberinde getiriyor. İnternetin yaygınlaşması ile birlikte artık herkes dizi ve filmleri isteği gün ve saatte internet üzerinden izliyor. Hal böyle olunca da Netflix gibi medya şirketleri kullanıcılarına en iyi içeriği ulaştırmak için ürünleri kullanıcılarına sunmadan önce bir dizi testlerden geçiriyor. Bu testleri yapan kişiler hem daha önce kimsenin izlemediği filmleri izle şansına sahip olurken hem de binlerce dolar kazanabiliyor.

Önce odak grupları onay süzgecinden geçiyor

Netflix gibi büyük içerik üreticileri dizi ve filmlerini tüketicilerine sunmadan önce odak gruplarının süzgecinden geçiriyor. Eğer odak gruplarının onayından geçerse tüketicilerin hizmetine sunuluyor.

Bu odak grupları beğenmedikleri noktalar olursa bu kısımlar bildiriyor şirketlerde bu kısımları tekrar ele alıp düzenliyor.

Bu odak grupları hem henüz kimsenin izlemediği içerikleri izliyor hem de bunun karşılığında dolgun maaşlar alıyor.

Henüz ülkemizde bulunmayan bu sistemin son dönemde dizi ve film sektöründeki gelişmeler ile birlikte yakın zamanda gelmesi bekleniyor.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu