O Banka 5 Bin TL Hediye Edecek! Tek Şart Kredi Kartı Başvurusu!

Vatandaşlar banka kampanyalarından kar etmeye devam ediyor. Bu girişimlerden biri 5.000 TL'lik mali destek sağlıyor.

O Banka 5 Bin TL Hediye Edecek! Tek Şart Kredi Kartı Başvurusu!

Özellikle hayat pahalılığının artmasıyla birlikte vatandaşlar artık banka seçerken banka kampanyalarına öncelik veriyor. Hangi bankada hangi kampanya var diye düşünen vatandaşlar bu kampanyaları karşılaştırarak bankaları tercih etmeye başladı. Birçok kampanya yürüten bankalar her geçen gün daha fazla sayıda kampanya başlatmaktadır. Yeni kampanyasıyla bu bankalardan biri de Denizbank oldu.

Denizbank, kredi kartı talebinde bulunan vatandaşların finansman ihtiyaçlarını karşılamak için yeni bir kampanya planlayarak harekete geçti. Denizbank, başarılı pazarlama çalışmaları kapsamında ihtiyaç sahibi müşterilerine 2023 yılında 5 bin TL'ye varan parasal destek sağlayacağını söyledi. Öte yandan Denizbank, kampanya şartlarını ve oluşturduğu birkaç yönergeyi de açıkladı.

Denizbank Kredi Kartı Başvurusuna 5 Bin TL Veriyor

Yeni kampanyasını yazılı olarak açıklayan Denizbank, 1 Ocak 2023-31 Ocak 2023 tarihleri arasında ilk bireysel kredi kartı başvurusunda bulunduğunda, 5.000 TL'ye kadar %0 faizle kredi sağlıyor. Denizbank da taksitli avans yardımı yapacağını duyurdu. Denizbank, kampanyanın ek koşullarını da açıklayarak her müşterisinin kampanyadan bir kez yararlanmasını sağlamıştır.

Denizbank, kampanyadan yararlanabilmek için kişinin Denizbank bireysel kredi kartının açık durumda olmamasını şart koşmaktadır. Ayrıca kampanya süresince kartın kapatılıp yeni kart alınması durumunda eski kartın kampanyadan yararlanamayacağı hatırlatılır. Her bir kredi kartıyla ilişkilendirilecek hesap ise Denizbank'a göre 15 Şubat 2023 tarihine kadar kullanılabilecek.

Geri Ödemelerde Azami Vade 6 Ay Olarak Belirlendi

Denizbank, kredi kartındaki kullanılabilir limitin yeterli olması halinde avansın kullanılabileceğini kaydetti. Denizbank, bireysel kredi kartı onayı alan müşterilerinin kimlik tespitini onay tarihinden itibaren 2 iş günü içerisinde yapmaktadır. Denizbank, onaylanan kart limitine göre 250 TL'den 5.000 TL'ye kadar taksitli nakit avans kullandıracağını, maksimum 6 ay vade ile kullanacağını bildirdi. Denizbank ayrıca, avansın kullanılabilmesi için kartın fiziki olarak teslim alınması gerektiğini belirterek, nakit avans taksitlerinin kredi kartı ekstresinde gösterileceğini kaydetti. Denizbank ek olarak kampanyanın banka kartı, kartvizit, net kart ve ek kart başvurularını kapsamadığını ileri sürdü.