O Banka Resmen Kredi Verip Sonra Unutuyor! Şimdi Kredi Çekin 3 Ay Sonra Ödeyin!

Herhangi bir evrak imzalamadan 3 ay vadeli kredi programından yararlanabilirsiniz. Herkes o bankaya 120 gün geri ödemesiz kredi başvurusunda bulunabilir. İşte kampanyanın tüm özellikleri…

O Banka Resmen Kredi Verip Sonra Unutuyor! Şimdi Kredi Çekin 3 Ay Sonra Ödeyin!

Yeni yılda maddi sıkıntı yaşayanlar bankalara yönelirken yeni kampanyalar da peş peşe karşımıza çıkıyor. Gündemde kamu kurumlarından yapılan açıklamaların yanı sıra özel bankalardaki destek ödemelerine de yer verildi. 2023'ün ilk hamlesini Akbank yaptı. 3 ay vadeli kredi geri ödemesi, düşük faiz oranları ve uyarlanabilir ödeme alternatifleriyle dikkat çekiyor. Kredi arayanlar, benzersiz ödeme planları ile ödeme kolaylığından yararlanabilirler. Üç ay sonra alacaklılar ödeme yapmaya başlayabilir.

Şimdi Kredi Çekin ve 3 Ay Sonra Ödemeye Başlayın

Akbank, maddi durumu kısıtlı olanlar için açıklama yaptı. Pek çok kişi, erteleme seçeneğiyle kredi imkanıyla ilgilenir, ancak özelleştirilmiş ödeme planları da aynı derecede ilgi çekicidir. Her borçlu için özelleştirilmiş birçok ödeme planı bulunurken, 36 aya varan vade seçenekleri de mevcuttur. Ödemeler için üçer aylık, toptan, aşağıdan yukarıya veya değişken ödeme seçenekleri mevcuttur.

3 Ay Ertelemeli Krediyi Çekmek İçin Belgeye ihtiyacınız Yok

Akbank müşterileri şubeye gitmeden anında online olarak kredi başvurusunda bulunabilirler. Talepte bulunmak isteyenler akıllı telefon uygulamasını kullanarak başvuruda bulunabiliyor ve online şubelerden yardım alabiliyor. Akbank telefon şubesi müşterileri 100.000 TL'lik finansman desteğinden yararlanabilmektedir. Ayrıca herhangi bir belge aranmadığında dahi imzaya gerek yoktur. Akbank hesabı olmayanlar için en yakın şubeye kredi başvurusunda bulunmak bir seçenektir. Halihazırda bir hesabı olmayanlar için kimlik, gelir ve ikamet belgesi gereklidir. Aylık faturalar ile oturma izninde değişiklik yapılabilmektedir.

Ancak SGK hizmetlerinin listesi ve çalışanın bir önceki aya ait bordrosu çalışan tarafından bankaya gönderilmelidir. Kamuda çalışanlar için çalışma belgesi ve gelir belgesi yeterlidir. Borçlunun kredi alabilmesi için 18 yaşından büyük olması ve aylık gelirinin olması gerekir. 36 ay 3.000 TL taksit seçeneği bulunurken, 141.000 TL toplam ödeme seçeneği de bulunuyor. Seçtiğiniz planın şartlarına uygun olarak ödeme yapmak kolaydır.