Odeabank Nakit Hazır İhtiyaç Kredisi Kampanyası

Odeabank nakit hazır ihtiyaç kredisi kampanyası başvuru koşulları nelerdir, faiz oranları nasıldır ve limitleri nedir? Odeabank ihtiyaç kredisi kampanyası hakkında merak edilen soruların cevaplarına yazımız içerisinden kısa sürede ulaşabilirsiniz.

odeabank ihtiyac kredisi basvurusu

Bireysel müşterilerinin her türlü finansal ihtiyaçlarında yanında olmaya özen gösteren Odeabank, müşterilerinin kullanımına sunduğu Nakit Hazır ihtiyaç kredisi kampanyası ile de yoğun talep görmeyi başarmıştır. Acil nakit ihtiyacı yaşayan kişilerin başvuruda bulunarak anında kullanabilecekleri Odeabank ihtiyaç kredisi, 60 aya varan vade seçeneklerinin yanı sıra müşterinin bütçesine göre esnek ödeme seçenekleri ile de en çok ilgi çeken kampanyalar arasında yer almaktadır.

Odeabank Nakit Hazır ihtiyaç kredisi kampanyasına katılmak için kredi başvurunuzu isterseniz size en yakın Odeabank şubelerinden, isterseniz Odeabank internet şubesi ya da Odeabank mobil şube üzerinden gerçekleştirebilirsiniz. Kredi başvurularında nüfus cüzdanı ibraz etmek zorunlu olduğundan müşterilerin bu belgeye dikkat etmeleri hatırlatılmaktadır.

Ayrıca Anadolubank güncel ihtiyaç kredisi detayları için yazımızı okuyabilirsiniz.

Odeabank Nakit Hazır İhtiyaç Kredisi Özellikleri

Odeabank’ın acil nakit ihtiyacı duyan müşterilerinin kullanımına sunduğu Nakit Hazır ihtiyaç kredisi kampanyasında sağlanan cazip avantajlardan yararlanmak isteyen kişiler, banka şubelerine hemen başvuruda bulunarak finansman desteği için gerekli işlemleri başlatabilirler. Odeabank nakit hazır ihtiyaç kredisi;

 • 100 bin TL kredi tutarına kadar kullanılabilmektedir.
 • Kredi vade sayısı 60 aya kadar çıkabilmektedir.
 • Kredide uygulanan aylık akdi faiz oranları, müşterinin ödeme gücüne göre belirleyeceği ödeme planına göre düşebilmektedir.

Odeabank Nakit Hazır İhtiyaç Kredisi Örnek Ödeme Tablosu

İhtiyaçlarını ertelememek isteyen kişilerin bir an önce avantajlı Odeabank ihtiyaç kredisine başvurarak gereksinim duydukları finansman desteğine başvuruda bulunabilmeleri için örnek ödeme tablosunu göz önünde bulundurmaları tavsiye edilmektedir. Bu sayede müşteriler ne kadar kredi kullandıklarında aylık ne kadar taksit ödemesi yapacaklarını kolay bir şekilde görüntüleyebilirler. Odeabank kurumsal internet sitesi üzerinden acil ihtiyaçlarını ertelememek isteyen tüm müşterilerin bilgisine sunduğu Odeabank nakit hazır ihtiyaç kredisi örnek ödeme tablosunda yer alan ifadeler şu şekildedir:

 • Kredi Türü: Odeabank Nakit Hazır İhtiyaç Kredisi
 • Kredi tutarı: 10 bin TL
 • Kredi vade sayısı: 36 ay
 • Aylık akdi faiz oranı: %1,75
 • Aylık taksit tutarı: 399 TL
 • Kredi tahsis ücreti: 53 TL
 • Aylık maliyet oranı: %2,1331
 • Efektif yıllık faiz oranı: %28,8237

Örnek maliyet tablosu kapsamında Odeabank’ın yapacağı müşteri skorlaması sonrasında belirlenecek faiz oranı kredi kullandırım öncesi müşteri onayına sunulmaktadır. Kredi tahsis ücreti, kredi tutarının binde beşi kadardır ve BSMV dahil gösterilmiştir. Sigorta masrafı, efektif yıllık maliyet oranı hesaplamasına dahil edilmemiş olup, kişiye göre değişmektedir. Efektif yıllık faiz oranına , kredi tahsis ücreti dahildir. Odeabank gelir belgesi talep etme, kampanyayı durdurma, içeriğini değiştirme, başvuruları serbestçe değerlendirme hakkına sahiptir.

Ziraat Bankası 10 bin TL 48 ay ihtiyaç kredisi hesaplama yazımızı da inceleyebilirsiniz.

Odeabank Bireysel Finansman Kredisi

Hayallerinizi gerçekleştirmek için daha fazla beklemeden, yüksek tutarlı nakit finansman ihtiyaçlarınız için sahip olduğunuz gayrimenkul ipoteği ile avantajlı faiz oranlarından yararlanarak Odeabank bireysel finansman kredisi kullanabilirsiniz. Üstelik bankaya ipotek olarak göstereceğiniz gayrimenkulün yakınınıza ait olması da kampanyadan yararlanmak için geçerli görülmektedir.

Teminat olarak göstereceğiniz gayrimenkul, konut, imarlı arsa ya da işyeri olabilir. Odeabank Bireysel Finansman Kredisi kampanyasından anında yararlanarak, sahip olduğunuz konutun ekspertiz değerinin %80’ine kadar kredi kullanabilme hakkına sahipsiniz. Öte yandan işyeri ya da imarlı arsa ipoteği gösterilmesi durumunda ise ipotek alınacak gayrimenkulün %50’sine kadar kredi kullanma imkanından yararlanabilirsiniz.

Konut ipoteği alınıyorsa, Konut Sigortası ve Zorunlu Deprem Sigortası (DASK) yaptırılmaktadır. İhtiyaç Kredisi için gerekli olan belgelere ek olarak ipotek ettirilecek gayrimenkule ait tapu fotokopisi de gerekmektedir. Odeabank Bireysel Finansman Kredisi’ne başvuru ve detaylı bilgi için en yakın banka şubesine müracaat edebilirsiniz.