BankalarBilgi Merkezi
Trend

PTT resmen açıkladı! Emekliye ve sigortalıya 40 bin TL nakit ödemesi yapılacak

PTT bugün resmi internet sitesi üzerinden birçok kişiyi sevindirecek açıklama yaptı. PTT’den yapılan açıklamaya göre emekliye ve sigortalı çalışan vatandaşlara 40 bin TL nakit verilecek. İşte detaylar.

Devlet sosyal yardımlarına hız kesmeden devam ederken bir sevindiren haberde Posta, Telefon ve Telgraf Teşkilatından (PTT) geldi. PTT’nin resmi internet sitesinden yapılan açıklamaya göre emekliye ve sigortalı çalışan vatandaşlara 40 bin TL nakit verilecek.

PTT nakit kredi başvuru nasıl yapılır?

PTT tarafından verilen nakit kredi kampanyasına başvurmak PTT yazıp boşluk bırakıp TC kimlik numaranızı da yazarak bu mesajı 30 50 numarasına göndermeniz gerekiyor. Yapılan kontroller sonrası 40 bin TL’ye kadar olan krediniz değerlendirmeye alınacak ve 36 ay vadeli ihtiyaç krediniz hızlı bir şekilde sizlere sunulacaktır. Kredi ise Aktif Bank üzerinden sağlanacak. Bu nedenle krediye başvurmak isteyen emekli vatandaşların maaşlarını Aktif Banka taşımaları gerekmektedir. Emekli maaşınızı PTT’ye taşıyarak başvurunuzu gerçekleştirmek isterseniz, 80 bin TL’ye kadar 24 ay vadeli ihtiyaç kredisi alabilecek ayrıca diğer bankalardaki olan kredi ve kredi kartı borçlarınızı da kapatabileceksiniz. Daha fazla bilgi için size en yakın PTT şubesini ziyaret edebilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu