PTT'den SGK Emeklilerine Müjdeli Promosyon Haberi Geldi! Güncel Promosyon Rakamları Açıklandı!

PTT, SGK emeklileri için önemli bir kampanya yapıyor. Promosyon ödemelerini bir süredir beklemekte olan emekliler, yüksek tutardaki promosyon tutarlarını inceledi. İşte 2023 Ocak ayının PTT emekli promosyon rakamları...

PTT'den SGK Emeklilerine Müjdeli Promosyon Haberi Geldi! Güncel Promosyon Rakamları Açıklandı!

PTT'den gelen haberle birlikte emeklilere promosyon müjdesi verildi. Son dakika açıklaması sonrasında PTT emeklilere kaç TL promosyon ödeyecek?

PTT ve Aktifbank işbirliği içerisinde gelen açıklamalara göre emekli promosyon rakamları açıklandı. Aktifbank resmi internet sayfasında yer alan bilgilere göre 5 gün önce yeni promosyon kampanyası resmi olarak açıklandı.

Aktifbank işbirliği içerisinde yer alan PTT'de SSK Bağkur ve Emekli Sandığı'ndan emekli olan vatandaşlar için duyurular peş peşe yapıldı. Daha önce emeklilere 750 lira ödeme yapan PTT yeni yıl itibariyle bu rakamı 3 bin 600 liraya kadar yükseltti. İşte Aktifbank resmi sayfasında yer alan bilgilerde şu ifadelere yer verildi.

PTT'den Maaş Alma Sözü Veren Kredili Emekli Müşterilerimize 3.600 TL Hediye!

Resmi internet sayfasından yapılan açıklamalarda şu ifadelere yer verildi.

"Emekli maaşını PTT'den alma sözü veren kredi müşterilerimiz 3.600 TL hediye kazanıyor. Siz de en yakın PTT iş yerine başvurun, kampanyadan yararlanma fırsatını kaçırmayın!"

  • Kampanya başlangıç tarihi 04.01.2023 tarihidir. Kampanya başvurusu PTT iş yerinden yapılacaktır.
  • Kampanyadan maaşını PTT’den alan müşterilerimiz yararlanabilecektir. Kampanya katılım başvurusunda bulunan müşterilerimizin, kampanyaya ilişkin başvurunun yapıldığı tarihte Bankamızda açık kredisi olması ve açık kredilerinde 60 gün üzerinde gecikme bulunmaması gerekmektedir.
  • Söz konusu kampanya bedeli 3.600 TL olup, 3 yıl boyunca maaşını emekli maaşını PTT’den almayı taahhüt edenler için geçerlidir.
  • Kampanya bedeli 3 yıl için peşin olarak yapılır ve 3 yıllık taahhüt süresinin başlangıcı olarak kampanya bedelinin hesaba yatırıldığı tarih esas alınır. Kampanya bedeli başvuruyu takip eden 3. iş gününde müşterilerimizin PTT’deki maaş hesabına yatırılacaktır.
  • Kampanyaya katılım sağlayan müşterilerin kampanya bedelinin ödendiği tarihten itibaren, verdikleri taahhütten 3 yıl içerisinde vazgeçmesi durumunda; ödenen toplam kampanya bedeli üzerinden, taahhüdün iptal edildiği tarih esas alınmak suretiyle kalan süre dikkate alınarak kıstelyevm esasına göre “iade bedeli” hesaplanacak olup, kampanya iptalinin gerçekleşebilmesi için iade bedelinin müşteri tarafından Aktif Bank hesabına yatırılması talep edilecektir.
  • Aktif Bank, kampanyayı durdurma ve kampanya şartlarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

Vatandaşlar PTT şubelerine giderek yeni promosyon rakamlarından faydalanabilecekler.