QNB Finansbank Müjdeli Haberi Verdi! 36 Ay Vadeli 100 Bin TL İhtiyaç Kredisi Fırsatı!

QNB Finansbank, ihtiyaç kredisi kullanmayı planlayan kişilere yönelik yeni bir kampanya başlattı. Faiz oranlarını düşürmenin yanı sıra QNB Finansbank, geri ödeme seçeneklerini genişletti.

QNB Finansbank Müjdeli Haberi Verdi! 36 Ay Vadeli 100 Bin TL İhtiyaç Kredisi Fırsatı!

Özellikle yeni yıl sonrasında bankaların yürüttüğü ihtiyaç kredisi kampanyalarında artış yaşandı. Bankalar, vatandaşların artan nakit talebini karşılamak için birbirleriyle yarışırken, aynı anda faiz oranlarını düşürmeye ve geri ödemeyi kolaylaştırmaya başladı. Kurumlardan QNB Finansbank tarafından yapılan açıklamada güncel faiz oranlarına yer verildi.

Krediler bu kez özel bankalardan biri olan ve son dönemde takdir toplayan QNB Finansbank'tan alındı. QNB Finansbank, taşıt kredisi gibi bireysel ve özel kredilerde ucuz kredi faiz oranları sunmanın yanı sıra esnek geri ödeme planları için de adımlar atmıştır. Beş ayrı paket, çok sayıda tüketici kredisi kampanyasını koordine eden QNB Finansbank tarafından sağlandı.

QNB Finansbank İhtiyaca Özel Kredi

Birçok kampanya yürüten QNB Finansbank, beş ayrı ihtiyaç kredisi kampanyasıyla yılı kapatmaya hazırlanıyor. QNB Finansbank, ilk kampanyasını yeni müşterilerle tanıştırırken, yedi gün içinde kredi başvurusunda bulunan müşterilerin "Kredi Tanış" kampanyasının sunduğu ayrıcalıklı faiz oranlarından yararlanacağını açıkladı. Ayrıca QNB Finansbank, geçtiğimiz yıl ihtiyaç kredisi ve hazır kredi kullanmayan banka müşterileri için düzenlediği kampanya kapsamında bu paket hakkında bilgi vermiştir.

QNB Finansbank bu paketle ilgili yaptığı açıklamada, "QNB Finansbank'tan son bir yılda ihtiyaç kredisi veya hazır kredi kullanmadıysanız ve mevcut ihtiyaç krediniz veya hazır krediniz yoksa yararlanabilirsiniz” denildi. Bu paket "Kampanya Genel Amaçlı Krediler" olarak bilinir. Ayrıca QNB Finansbank bu iki pakete ek olarak ihtiyaç kredisi paketleri de sunmuştur. İhtiyaç kredisi kampanyası kapsamında kendilerine özel bir kampanya da hazırlayan QNB Finansbank'ın sunduğu kredi paketi ile kamu personeli, olağanüstü faiz oranları ve 3 ay vadeli ödeme vadesinden yararlanabiliyor. Gelirlerini bankalarından “Finansmaaş Kredisi” adı altında alan müşterilerine avantajlı bir kredi paketi sunan QNB Finansbank'ın güncel faiz oranları da kamuoyuna açıklandı. Son olarak QNB Finansbank, müşterilerine tüm borçlarını tek kredi altında toplayarak faturalarını kolayca ödeyebilmeleri için “Borç Transfer Kredisi” vermektedir. 36 aya varan vade imkanı sunan QNB Finansbank'tan ihtiyaç kredisi faiz oranları yüzde 1,74'e varan oranlarda indirildi.