QNB Finansbank Vatandaşları Mutlu Etmeye Devam Ediyor! İhtiyaç Kredisi Fırsatı Sunuldu!

Günümüzde bankalardan nakit kredi almak oldukça kolaydır. QNB Finansbank'tan uygun faiz oranlarıyla ihtiyaç kredisi kullandırılmaya devam edilmektedir.

QNB Finansbank Vatandaşları Mutlu Etmeye Devam Ediyor! İhtiyaç Kredisi Fırsatı Sunuldu!

Bankanın kendine özel şartları olsa da kredi çekmek isteyen ve nakit ihtiyacı olanlara anında yetki verilmektedir. QNB Finansbank, kredi başvurusunda bulunanların karşılaması gereken bir gereksinimler listesi mevcut. Aşağıdakilerden detayları öğrenebilirsiniz. Bunlar:

  • Kişinin krediyi kullanabilmesi için en az 18 yaşında olması gerekmektedir.
  • Banka kredi notu 1100 ve üzeri olanlar
  • Türkiye vatandaşı olmak
  • Emeklilerin maaşlarını bu bankaya yatırma zorunluluğu,
  • Sigortalı olarak çalışanların bankadan izin alabilmesi için en az üç ay SGK primi ödemiş olması gerekmektedir.
  • Herhangi bir banka yaptırım örneği olmamalıdır.

Bu kredi şartlarını sağlayan herkes, QNB Finansbank'tan ihtiyaç kredisi başvurusunda kolay, hızlı ve güvenli bir şekilde bulunabilir.

QNB Finansbank Kredi Başvurusu Nasıl Yapılır?

QNB Finansbank'tan ihtiyaç kredisi, banka kredi notu iyi olan kişiler tarafından kullanılacaktır. İşlerini bankalar aracılığıyla yapmayı seçenler anında ödeme alırlar. QNB Finansbank ihtiyaç kredisi başvurusu yapmak istiyorsanız 10.000 TL ve üzeri işlem yapabilirsiniz. Banka, kredi kullananların evlerinden izin alabilmeleri için SMS kredisi hizmetini geliştirdi. SMS ile kredi başvurusunda bulunmak için QNB Finansbank 5030 numarasına ücretli mesaj atmanız gerekmektedir. Kredi başvurusu bu şekilde tanımlanır ve kabul edilen tutar, mesajın gönderildiği cep telefonuna ödenir.

SMS Kredi

Kredi başvurusu yapmak için TC Kimlik numaranızı 5030'a SMS gönderebilirsiniz. SMS ile kredi başvurusu yapıldıktan sonra "10 dakika" içerisinde kredi ödeme tutarı hesabınıza hızlı bir şekilde geçecektir.

Mobil Kredi

QNB Finansbank, SMS kredilerine ek olarak mobil kredi de sunmaktadır. Bu şekilde kredi kullanacaklar banka müşterisi iseler QNB Mobil uygulaması şifresini alabilirler ve bu şifre ile QNB Mobil uygulaması üzerinden günün ve gecenin her saati kredi başvurusunda bulunabilirler. Bankadan alınan 10.000 TL ihtiyaç kredisi müşteri hizmetleri, QNB ATM'leri ve banka şubeleri aracılığıyla da kullanılabilmektedir. Resmi QNB Finansbank web sitesinde en güncel kredi faiz oranları hakkında bilgi bulunmaktadır.