Türk Telekom Bedava İnternet Kampanyaları

Türk Telekom faturalı veya faturasız müşterilerinin kullanımına özel, müşteri memnuniyeti sağlamak ve telekomünikasyon sektöründeki rakiplerinin önüne geçmek amacıyla pek çok bedava mobil internet kampanyası düzenlemeye devam etmektedir.

Türk Telekom Bedava İnternet Kampanyaları
2019 yılı kampanyalarını son sürat sürdüren Türk Telekom, koşulsuz şartsız gerekli işlemleri yapan tüm müşterilerine hiçbir ücret ödemeden günlük, haftalık ve aylık kullanıma özel Türk Telekom bedava internet kampanyaları sunmaktadır. Türk Telekom'un geçtiğimiz yıllarda olduğu gibi 2019 yılında da yoğun ilgi gören bedava mobil internet paketi kampanyalarına katılım işlemleri hakkında tüm bilinmesi gerekenleri yazımızın detaylarında bulabilirsiniz.

Türk Telekom 10 GB Bedava İnternet Kampanyası

Türk Telekom müşterilerinin en çok ilgi gösterdiği ve yoğun katılım yaptığı kampanyaların başında Türk Telekom 10 GB bedava internet kampanyası gelmektedir. Faturalı veya faturasız Türk Telekom bireysel müşterilerinin hepsini kapsayan bu kampanyaya kısa mesaj yoluyla katılım yapılabilmektedir. Türk Telekom 10 GB bedava internet kampanyasına katılmak için GIGA yazıp, 5555'e SMS göndermeniz yeterlidir. Türk Telekom tarafından bu kampanyaya katılım gerçekleştiği için paket hattınıza tanımlanacak ve haftanın 2 günü bedava internet kullanmanın tadını çıkarabileceksiniz.

Türk Telekom Selfy Bedava İnternet Kampanyası

Türk Telekom faturasız hat kullanıcısı olarak Selfy tarifesine kayıt olduktan sonra mor kampanyalardan birine katılım göstermeniz halinde Türk Telekom bedava mobil internet paketi kampanyalarından yararlanabilirsiniz. Ancak Türk Telekom Selfy tarifesine kayıt olduktan sonra ilk olarak hattınıza 30 TL ve üzeri TL yüklemesi yapmanız gerekmektedir. Bunun ardından "MOR HEDIYE" yazıp 4545'e kısa mesaj göndermeniz durumunda Türk Telekom bedava internet paketi hattınıza tanımlanmış olacaktır. Bu kampanya için hattınıza yüklediğiniz TL'lerden eksilme olmayacaktır.

Türk Telekom 4.5G Bedava İnternet Kampanyası

Ülkemizde telekomünikasyon sektöründe faaliyet gösteren diğer GSM operatörlerinde olduğu gibi Türk Telekom'da da 4.5G bedava internet kampanyası bulunmaktadır. Eğer 4.5G ile uyumlu bir akıllı telefona sahipseniz, mevcut hattınızı 4.5G uyumlu bir sim kartla değiştirerek anında 1 GB bedava internet kazanabilirsiniz. Kazandığınız bu internet paketinin kullanım süresi 1 aylık olarak belirlenmiştir. Türk Telekom şubelerine başvurarak sim kartı değişimi yaptıktan sonra telefonunuzdan "4.5G SIMé yazıp 5555'e kısa mesaj göndermeniz yeterli olacaktır. Bu kampanyada sim kart değişimi esnasında numara değişimi söz konusu değildir, dolayısıyla numaranız aynı kalacak şekilde sim kartınızı 4.5G uyumlu bir hale getirebilirsiniz.

Türk Telekom Yıllık Bedava İnternet Kampanyası

Türk Telekom, uzun yıllar hizmet verdiği müşterilerine özel yıllık bedava internet kampanyası düzenlemektedir. Türk Telekom abonesi olduğunuz yıl kadar bedava internet paketi kazanmak istiyorsanız, 5555'e "YILLAR" yazarak kısa mesaj göndermeniz yeterlidir. Abonelik sürenize göre bedava internet kampanyasından yararlanırken aynı zamanda 3 GB boyutunda bedava mobil internet paketi de hattınıza tanımlanacaktır. Türk Telekom mobil hediye internet paketleri kampanyaları 2019 yılı süresince devam edecektir.
Güncelleme Tarihi: 14 Ekim 2019, 09:40
YORUM EKLE
YORUMLAR
halil emre
halil emre - 6 ay Önce

Çekim hızlandırır

Sinan özden
Sinan özden - 5 ay Önce

Beleş internet istiyorum

Gündüz
Gündüz - 5 ay Önce

İnternet

SIRADAKİ HABER