Turkcell Bedava İnternet Nasıl Yapılır?

Türkiye'nin en çok mobil müşteriye sahip olan telekomünikasyon şirketleri arasında yer alan Turkcell geçtiğimiz yıllarda olduğu gibi 2019 yılı içi

Turkcell Bedava İnternet Nasıl Yapılır?

Türkiye'nin en çok mobil müşteriye sahip olan telekomünikasyon şirketleri arasında yer alan Turkcell geçtiğimiz yıllarda olduğu gibi 2019 yılı içinde de müşterilerine bedava internet paketleri sunmaya devam etmektedir. Turkcell müşterileri, kendileri için düzenlenen çeşitli kampanyalara katılarak günlük, haftalık veya aylık kullanıma açık Turkcell bedava mobil internet yapabilirler. Turkcell güncel bedava internet kampanyalarına katılmak için yapılması gerekenleri haberimizin detaylarında bulabilirsiniz.

Turkcell GNÇ Uygulaması Bedava İnternet Kampanyası

Turkcell müşterilerinin en çok tercih ettiği bedava mobil internet kampanyaların başında GNÇ uygulaması gelmektedir. Akıllı telefonu olan tüm Turkcell müşterileri, telefonlarının uygulama mağazasından Turkcell GNÇ uygulamasını hiçbir ücret ödemeden indirebilirler. Bu uygulama içinde hediye internet kazanmak için "Çatlat" menüsüne giriş yapılması gerekmektedir. Müşteriler Turkcell GNÇ uygulaması "Çatlat" menüsü üzerinden yapacakları günlük bedava internet paketlerini haftada yalnızca 2 defa uygulayabilirler.

Turkcell 4.5G Salla Kazan ile Bedava İnternet Kampanyası

Turkcell müşterilerinin yoğun ilgi gösterdiği bir diğer uygulama olan Turkcell Salla Kazan ile her hafta faturalı ve faturasız hat kullanan abonelere bedava internet fırsatı sunulmaktadır. Turkcell hediye internet kazanmak için "Dijital Operatör" uygulamasında bulunan "Salla Kazan" butonuna tıklamanız ve bunun ardından telefonunuzu bir kez sağa sola sallamanız yeterli olmaktadır. Bu kampanyadaki hediyeler her hafta cuma günü yenilenmektedir. Buradaki hediyelerin yanı sıra uygulamayı ilk kez indiriyorsanız da 1 GB boyutunda Turkcell hediye internet paketinin sahibi olabilirsiniz.

Turkcell Dergilik 1 GB Bedava İnternet Kampanyası

Turkcell "Dergilik" uygulamasını daha önce hiç indirmediyseniz, bu uygulamayı akıllı telefonunuzun mağazasından ücretsiz bir şekilde ilk indirişinize özel 1 GB bedava mobil internet kazanabilirsiniz. Turkcell Dergilik kampanyasını indirerek 1 GB internet kazanmak sadece her müşterinin bir kez yararlanabileceği bir kampanyadır. Bunun yanı sıra "Dergilik" uygulamasını kullandığınız takdirde 5 GB bedava mobil internet paketi de hediye edilmektedir.

Turkcell Bip Sürpriz Nokta 1 GB Bedava İnternet KampanyasıTurkcell Otomatik Ödeme Talimatı 5 GB Bedava İnternet Kampanyası

Yalnızca Turkcell bireysel faturalı hat kullanıcılarına yönelik düzenlenen bu kampanya ile otomatik ödeme talimatı verilmesi halinde 5 GB boyutunda Turkcell hediye mobil internet paketi kazanabilirsiniz. İlk fatura ödemesinin otomatik talimatla gerçekleşmesinin hemen ardından haftalık kullanımla sınırlı 5 GB mobil internet hattınıza tanımlanacaktır.

Güncelleme Tarihi: 14 Ekim 2019, 09:12
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER