Turkcell Bedava İnternet Veren Uygulamalar 2020

Teknolojinin gelişmesi ile birlikte artık birçok insan cep telefonu kullanmakta. Cep telefonlarımız için iletişimi sağlamada yardımcı olan şirketler ise GSM şirketleri olarak karşımıza çıkmaktadır. Kullanacağımız GSM şirketini seçerken şirketlerin kampanyaları, tarifeleri gibi sundukları çeşitli hizmetler GSM şirketlerini seçmemizde etkili olmakta.

Turkcell Bedava İnternet Veren Uygulamalar 2020

Ülkemizdeki mobil hat kullanan kişilerin en fazla sorun yaşadıkları konulardan bir tanesi de GSM şirketlerinin kullanıcıya verdikleri internetin ay sonuna kadar yeterli olamamasıdır. Bu yüzden GSM şirketleri kullanıcılarını diğer şirketlere kaptırmamak amacıyla yılın belli dönemlerinde ya da sürekli geçerli olan hediye internet, dakika ve sms dağıtımı yapmaktadır. Ülkemizde Müşteri potansiyelinin önemli bir kısmını elinde bulunduran TURKCELL, elindeki müşterileri diğer GSM şirketlerine kaptırmamak amacıyla, diğer GSM şirketlerine göre daha fazla kampanya yaparak ön planda kalmaya çalışmaktadır. Şimdi sizlere Turkcell bedava internet veren mobil uygulamalar hakkında bir takım bilgiler verelim.

 Günümüzde internet kullanımı artık çok gerekli bir araç haline geldi. Operatör şirketlerinde bu sebep yüzünden kullanıcıların mağdur olmaması için birçok yeni kampanyaya imza atmışlardır. Kampanyalarda operatör şirketleri müşterilerine yani kendi kullanıcılarına özel pek çok hediye internet hizmeti sağlamaktadır. 

Turkcell Bedava İnternet Veren Mobil Uygulamalar 2020

Sizlerde Turkcell mobil hat kullanıcısı iseniz bedava internet veren mobil uygulamaları kullanarak anında hediye internetten faydalanabilirsiniz. Turkcell 2018 yılında yaklaşık 50 GB’a kadar varan internet veren uygulamaları 2020 yılında da aynı şekilde kullanıcılarına hizmet vermeye devam etmektedir.

Bu uygulamalardan en çok kullanılanlardan bir tanesi de BİP uygulamasıdır. Bip uygulaması yardımı ile birçok kanala abone olarak sizde bu tarz hediyeleri takip edebilirsiniz. Bu yöntem için ister faturalı mobil hat sahibi olun, isterseniz de faturasız mobil hat sahibi olun sizlerde uygun kampanyalardan faydalanarak hediye internet kazanabilirsiniz. 

Turkcell Hesabım Uygulaması ile Bedava İnternet

Türkcell’in kullanıcılarına En fazla internet dağıtan uygulamalarından birisi de salla kazan uygulamasıdır. Bu uygulamadan faydalanabilmek için öncelikle Turkcell hesabım uygulamasını indirmeniz gerekmektedir. Turkcell hesabım uygulamasını indirdikten sonra her hafta düzenli olarak salla kazan uygulamasına giriş yapmanız gerekmektedir. Ardından telefonunuzu gösterilen şekilde sallayarak çeşitli hediyeler kazanabilirsiniz. Bu uygulama internet kazanmak için kullanabileceğiniz çok basit bir yöntemdir.  

Telefonunuzu salladıktan sonra , 1 ya da 2 dakika içinde ne kazanmış olduğunuzu uygulama ve anında mobil hattınıza yüklenecektir. Turkcell’in en fazla internet veren bu uygulamasından ne kazandıysanız yalnızca o ürünü kullanabileceksiniz. Bu uygulama yardımı ile her hafta hediye internet kazanabilirsiniz. Ancak sadece faturasız hatlar için geçerlidir.

Turkcell YAANİ Arama Motoru Kullanarak Hediye İnternet:

Bir başka uygulamada Turkcell’in kendi arama motoru olan Yaani Arama motoru uygulamasıdır. Turkcell’in 2017 yılındaki en önemli projelerinden biri olan yaani uygulamasını indiren her Turkcell kullanıcısı hediye internet kazanma şansını yakalamaktadır. Bu uygulamayı App store ya da Google Playden ücretsiz olarak indirebilirsiniz. Yaani uygulamasını kullandıkça hediye internet kazanabilirsiniz.

İhtiyacınız olan Aramaları Yaani uygulaması üzerinden yaparsanız ve bu uygulamayı en az 10 gün kullanıp ve en az da 20 arama gerçekleştirirseniz bu sayede 1 GB internet kazanabilirsiniz. Kazandığınız internet anında hattınıza yüklenecektir. Bu hediye interneti kazanmak istiyorsanız Android ve IOS işletim sistemine uygun olan cep telefonlarınıza Yaani uygulamasını indirerek yapabilirsiniz.

Turkcell yani bedava 1 GB internetin yanında yani arama motorunu kullanarak hediye 1 GB bedava internet  kazanmanız mümkün. Turkcell’in yaptığı son güncelleme ile beraber Yaani uygulaması üzerinden yapılan aramalar ve sorgular için herkese aylık 1 GB internet hediye. Ayrıca 1 GB bedava internet yaani uygulamasını kullandığınız sürece her ay geçerli.

Turkcell GNÇ Uygulaması ile Hediye İnternet

 Turkcell’in Hediye internet kazandıran bir başka uygulaması da Turkcell GNÇ uygulamasıdır. Turkcell GNÇ uygulaması ile birlikte özellikle genç kullanıcılar tarafından kullanılan ve çok miktarda internet kazandıran önemli bir Turkcell uygulamasıdır. Sizde eğer Turkcell kullanıcısı iseniz ve hediye internete sahip olmak istiyorsanız öncelikle TURKCELL GNÇ uygulamasını cep telefonunuza indirmelisiniz. Bu uygulamayı indirdikten sonra uygulama içindeki ÇATLAK menüsüne tıklayıp ardından giriş yaparak sizde hediye internet sahibi olabilirsiniz. Bu uygulamadan haftada iki kez faydalanabilirsiniz. Bu şekilde sürekli hediye internet kazanabilirsiniz.

Güncelleme Tarihi: 16 Mart 2020, 10:06
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER