Turkcell Hediye Havuzu Bedava İnternet Nedir?

Türkiye'nin en büyük GSM operatörleri arasına yer alan Turkcell, müşteri memnuniyetine verdiği önemi hizmete sunduğu Hediye Havuzu İnternet Hediyesi ile bir kez daha gözler önüne sermektedir. İşte merak edilen detaylar...

Turkcell Hediye Havuzu Bedava İnternet Nedir?

Telekomünikasyon sektöründe diğer rakiplerinden öne sıyrılmak ve müşterilerini memnun etmek amacıyla uygulamaya koyduğu Turkcell Hediye Havuzu, bedava internet dağıtmaya devam etmektedir. Milyonlarca abonesi bulunan Turkcell, günümüzde müşterilerin en çok ihtiyaç duyduğu bedava internet paketi uygulamalarıyla müşterilerinin yüzünü güldürmeyi sürdürüyor. Hediye Havuzu İnternet Hediyesi kampanyasından yararlanarak siz de günlük 1 GB internetinizi isterseniz kendiniz doya doya kullanabilir, isterseniz de sevdiklerinize göndererek hediye edebilirsiniz.Bilindiği üzere ülkemizde telekomünikasyon sektöründe faaliyet gösteren büyük şirketler, zaman zaman müşterilerine memnuniyet verici kampanyalar düzenleyerek rakiplerinden bu alanda sıyrılmak istemektedir. Bu kampanyalar arasında Turkcell'in imza attığı son uygulama Hediye Havuzu İnternet Hediyesi kampanyasıdır. Bu kampanyaya ücretsiz bir şekilde katılma hakkına sahip olan tüm Turkcell aboneleri, günlük 1 GB hediye interneti dilerlerse kendileri kullanabilmekte, dilerlerse de sevdiklerine göndererek bu haktan arkadaşlarının veya aile üyelerinin yararlanmasını sağlayabilmektedir.

Turkcell Hediye Havuzu lansmanına özel günlük 1 GB internet hediye kampanyasından yararlanmak için belirlenen son tarih 14 Kasım 2019'dur. Turkcell'in müşteri memnuniyetine verdiği önemin bir göstergesi olarak devam eden kampanyada verilen günlük 1 GB bedava internet paketi, her yöne geçerlidir.

Turkcell Hediye Havuzu Kampanyasına Nasıl Katılırım?

Eğer siz de Turkcell abonesi iseniz bu kampanyaya ücretsiz olarak katılarak anında günlük 1 GB bedava internet paketi sahibi olabilirsiniz. Kampanyaya katılmak için akıllı telefonunuza Dijital Operatör Uygulaması'nı indirmeniz yeterlidir. Bu uygulama üzerinden Hediye Havuzu'nu aktif ederek günlük 1 GB hediyenizi anında kullanabilirsiniz. Kampanyanın özellikleri şirketin kurumsal internet sitesi üzerinde şu şekilde duyurulmuştur:

  • Tüm Turkcell bireysel mobil ses müşterileri kampanyadan yararlanabilir.
  • Kampanyaya katılım için Dijital Operatör uygulamasından Hediye Havuzu ekranına gelip kampanyayı aktif etmeleri gerekir.
  • Kampanya kapsamında 1 gün geçerli olmak üzere 1 GB internet hediye edilecektir.
  • 1 GB internet hediyesi, diğer Turkcell müşterilerine hediye edilebilir.
  • Hediye internet, kampanyanın açık olduğu tarihe kadar istenilen zamanda aktif edilebilir.
  • Kampanyadan faydalanabilmek için, Dijital Operatör uygulamasının son sürüme güncellenmesi gerekir.
  • Paketin bitiminde aşım gerçekleşmez, müşteriler kendi tarifeleri üzerinden devam ederler.
  • Her Turkcell bireysel mobil ses müşterisi kampanyadan sadece 1 kez yararlanabilir.

Uygulamaya girip kampanyayı aktif eden tüm bireysel Turkcell ses müşterileri, kampanyanın aktif edilmesinin ardından bilgilendirme SMS alacaklardır. Bu SMS'in müşteriye ulaştırılmasının ardından kampanya aktif edildiğinden, hemen hediyenizi kullanmaya başlayabilirsiniz. Kampanya faydalarını kullanmadığınız takdirde bir sonraki aya veya güne devretmeyecektir. Bu nedenle günlük olarak sunulan 1 GB hediyesini tamamen kullanmadığınız durumda, kalan kullanım haklarınız bir sonraki gün silinecektir.

Güncelleme Tarihi: 22 Ekim 2019, 15:07
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER