Turkcell Sürpriz Nokta Kampanyası ile Bedava İnternet Paketi

Turkcell Sürpriz Nokta kampanyası ile bedava internet paketi yapmak oldukça kolay ve bir o kadar da hızlı gerçekleşen bir süreçtir. Tu

Turkcell Sürpriz Nokta Kampanyası ile Bedava İnternet Paketi
Turkcell Sürpriz Nokta kampanyası ile bedava internet paketi yapmak oldukça kolay ve bir o kadar da hızlı gerçekleşen bir süreçtir. Turkcell şirketinin Türkiye'nin en büyük GSM operatörü olma yolundaki hedefleri doğrultusunda müşterilerinin beğenisine sunduğu kampanyalardan biri de Sürpriz Nokta kampanyasıdır. Adından da anlaşılacağı üzere bu kampanyaya katılan Turkcell bireysel ses hattı aboneleri, bazı sürpriz hediyeler kazanmaktadır. Söz konusu sürpriz hediyeler arasında en çok ilgi çekenleri muhakkak internet paketleridir. Zira Turkcell aboneleri bu kampanyaya katılarak 2 GB ve 5 GB boyutlarında bedava internet kazanma şansına sahiptir. Turkcell Sürpriz Nokta bedava internet kampanyası detaylarına dair bilinmesi gerekenleri yazımızda bulabilirsiniz.

bedava internet kazanma

Turkcell Sürpriz Nokta Kampanyası Avantajları Nelerdir?


Turkcell Sürpriz Nokta kampanya avantajları Turkcell şirketinin müşterilerinin beğenisine sunduğu bazı fırsatları içermektedir. Hizmete sunulduğu günden bu yana yoğun bir ilgi gören bu kampanyada tüm bireysel ses hattına sahip Turkcell müşterileri şu avantajlardan yararlanabilme imkanına sahiptir:

 • Turkcell Sürpriz Nokta kampanyasına Turkcell BiP uygulaması üzerinden katılmak mümkündür.

 • Sürpriz Nokta takip edilerek ilgili lokasyonlara giden müşteriler birbirinden çeşitli hediyeler kazanmaya hak kazanmaktaıdr.

 • Sürpriz Nokta kampanyası dahilinde abonelere sunulan hediyeler; ses, data ve uygulama hediyelerinden oluşmaktadır.


Turkcell Sürpriz Nokta ile kazanılan hediyeler, hak sahibi olan aboneye SMS (kısa mesaj) yoluyla Turkcell tarafından bildirim yapıldıktan sonra kullanılabilir. Bu noktada zamanında kullanılmayan kampanya fırsatları, bir sonraki aya devretmemektedir. Dolayısıyla Turkcell abonesi olarak Sürpriz nokta kampanyasından yararlanarak bedava 5 GB internet paketi hediyesi yapmışsanız, bu internet paketini bir ay süresinde kullanabilirsiniz.

Turkcell Sürpriz Nokta Kampanyası Detayları


Turkcell BiP uygulaması Sürpriz Nokta kampanyası detayları hakkında bilgi sahibi olmak isteyenler, şirketin kurumsal internet sitesi üzerinden merak ettikleri tüm soruların yanıtlarını bulabilirler. Üyelerine eğlenceli bir şekilde pek çok cazip fırsattan yararlanma imkanı sunan Turkcell bu hizmetleriyle aynı zamanda müşteri memnuniyetine verdiği önemi de gözler önüne sermektedir. Turkcell Sürpriz Nokta kampanyası ile hediye internet yapmak isteyen abonelerin şu işlemleri uygulaması gerekmektedir:

 • Turkcell BiP uygulaması, ücretsiz olarak uygulama marketinden indirilir.

 • BiP Keşfet menüsü altında Sürpriz Nokta Servisi takip edilir.

 • Servisin içinde yer alan "Oyna" bağlantısına tıklandıktan sonra açılan haritada size en yakın hediyenin yanına gidilir.

 • Hediyenin bulunduğu lokasyona ulaşıldığında "Kazan" butonuna tıklayarak hediye GB internetten fizy'ye, Lifebox'tan her yöne konuşma süresine kadar çeşitli sürpriz hediyeler kazanılır.


Turkcell Sürpriz Nokta kampanyası ile Hediye Kutusu toplanarak kazanabilecek hediyeler için günlük hediye toplama limiti 3 adetle sınırlandırılmıştır. Bununla birlikte Turkcell abonelerine sunulan bu kampanya da bir ay içinde yararlanılabilecek hediye sayısı limiti 10 olarak belirlenmiştir.

Turkcell Sürpriz Nokta ile Hediye İnternet Paketi Kampanya Şartları


Turkcell Sürpriz Nokta ile hediye internet paketi kampanya şartlarına yakından bakıldığında bu kapsamda belirli lokasyonlarda konumlanan hediye paketlerini toplayan abonelere ücretsiz hediye paketleri verilmektedir.

 • Kampanyaya Turkcell BiP uygulamasında yer alan Keşfet menüsü altında Sürpriz Nokta kanalı üzerinden katılım sağlanabilmektedir.

 • Kanal takibi yapıldıktan sonra gelen bildirim mesajı sonrasında kampanyadan yararlanarak hediye toplanması mümkün olmaktadır.

 • Kanalı takip eden tüm abonelere lokasyondan bağımsız ve hediye toplama işlemi gerekmeden ücretsiz 1 GB günlük hediye internet verilmektedir.

 • Bir Turkcell abonesi kanala abonelik anında verilen günlük 1 GB bedava internet hediyesinden yalnızca 1 kere yararlanabilmektedir.


Turkcell Sürpriz Nokta bedava internet kampanyası hakkında detayları kurumsal internet sitesi üzerinden alabilirsiniz.
Güncelleme Tarihi: 20 Eylül 2019, 12:04
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER