Turkcell’den Bedava İnternet Fırsatı! Faturalı Faturasız Tüm Hatlar Yararlanıyor

Turkcell bedava internet paketi nasıl yapılır? Turkcell hediye internet şartları nelerdir? Sorularının yanıtlarını arayan tüm Turkcell aboneleri, bedava internet fırsatından yararlanmak için detayları haberimizde bulabilirler...

Turkcell’den Bedava İnternet Fırsatı! Faturalı Faturasız Tüm Hatlar Yararlanıyor

Türkiye'nin en çok bireysel ve ticari aboneye sahip telekomünikasyon şirketlerinden biri olan Turkcell müşteri memnuniyetine verdiği önemi gözler önüne seren hediye internet paketi kampanyaları ile adından sıkça söz ettirmeye devam ediyor. Geçtiğimiz yıllarda olduğu gibi 2019 Turkcell bedava internet paketleri hakkında araştırma yapan tüm Turkcell bireysel ses abonesi faturalı veya faturasız müşteriler, bu kampanyalardan yararlanarak günlük, haftalık veya aylık kullanabilecekleri bedava internet paketlerine ulaşabiliyor. İşte güncel Turkcell bedava internet paketi kampanyaları ve şartları...

Turkcell 4.5G Özel 10 GB Bedava Mobil İnternet Kampanyası

1 Aralık tarihinden itibaren mobil hatlarını 4.5G internet sistemine uyumlu hale getiren tüm faturasız hat kullanıcısı Turkcell müşterileri 10 GB Bedava internet hizmetinden yararlanabilmektedir. Kampanyadan yararlanma süresi 30 gün olarak belirlenmiştir. Müşterilerin bu kampanyandan yararlanması için kendilerine en yakın Turkcell şubesine giderek mevcut durumdaki hatları 4.5G'ye uyumlu hale getirmeleri gerekmektedir.

Turkcell 1 GB Mobil Bedava İnternet Kampanyası

26 yaş altı Turkcell aboneleri 30 lira ve üzerinde gerçekleştirecekleri TL yüklemelerinde 1 ay boyunca kullanabilecekleri 1 GB bedava internet kazanmaktadır. Genç Turkcell'lilerin yararlanabildiği bu kampanyada yapmanız gereken uygulamada yer alan Keşfet menüsünden GNÇ kanalına giriş yapmaktır. Bu kanalda ekrana gelen bölümde GNC1GB yazmanız yeterli olmaktadır. Turkcell bedava internet kampanyasından kazandığınız hakkınızın hattınıza tanımlanması için son yapmanız gereken de 30 Türk Lirası ve üzerinde yükleme yapmaktır. Yüklediğiniz bu tutardan internet kesintisi yapılmamaktadır.

Turkcell Uygulaması ile 1 GB Mobil Bedava İnternet Kampanyası

Türkiye'nin en çok mobil aboneye sahip telekomünikasyon şirketleri arasında gösterilen Turkcell, diğer GSM operatörleri ile arasındaki rekabette kendini öne çıkaran kampanyalara imza atmaya devam etmektedir. Turkcell'in müşteri memnuniyeti odaklı gerçekleştirdiği kampanyalara katılım ücretsiz ve çok kolaydır.

Turkcell'in fırsatlar sunduğu GNÇ mobil uygulamasını akıllı telefonuna yükleyen Turkcell aboneleri yalnızca 1 hafta boyunca kullanabilecekleri 1 GB bedava internet paketinin sahibi olmaktadır. Turkcell GNÇ uygulamasını indirmek için, AppStore veya Android Google Play Store mağazalarından ücretsiz hizmet almanız yeterli olmaktadır.

Turkcell Sürpriz Nokta ile Bedava İnternet Kampanyası

Turkcell abonelerinin 1 GB bedava internet kazanabilecekleri bir diğer fırsat kampanyası Turkcell Sürpriz Nokta kampanyasıdır. Bu kampanya kapsamında belirlenen lokasyonlara giden Turkcell'liler sürpriz hediyeler almaya hak kazanmaktadır. Turkcell Sürpriz Nokta kampanyasına katılım için BiP uygulamasının akıllı telefondaki uygulama mağazasından indirilmesi ve Sürpriz Nokta kampanyasının takip edilmesi gerekmektedir. Sürpriz hediyeler kazanmak için belirtilen lokasyonlara gitmek yeterlidir. Kampanya kapsamında Turkcell abonelerine sunulan sürpriz hediyeler içinde aylık 10 GB bedava internet paketinin yanı sıra aylık 1000 dakika konuşma paketlerine kadar pek çok farklı hediye bulunmaktadır.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER