Vodafone Müşterilerine 500 Mbps'ye Varan Hızlarda Ev İnterneti Sunulacak

Evde İnternet kullanan Vodafone'lular, seçtikleri paketlere bakılmaksızın ev interneti ketfini en yüksek hızlarda yaşayacak. Altyapı desteğine göre maksimum hız sunulan Vodafone Evde'den hoş geldin hediyesi 500 Mbps kampanyası hakkında detaylar haberimizde...

Vodafone Müşterilerine 500 Mbps'ye Varan Hızlarda Ev İnterneti Sunulacak

Türkiye'de internet ve telekomünikasyon sektöründe en çok aboneye sahip köklü şirketlerden olan Vodafone, mobil müşterilerinin yanı sıra evde internet hizmeti alan müşterilerine yönelik de cazip kampanyalar düzenlemeye devam ediyor. sadece bireylerin mobil internet açısından değil evlerin ve işyerlerinin de dijitalleşmesinde öncü konumunda olmaya gayret eden Vodafone, ev interneti kampanyaları arasına bir yenisini daha kattı. Müşteri memnuniyeti odaklı kampanyalara imza atan Vodafone'un evde internet kullanan müşterilerinin kullanımına sunduğu son kampanya ile müşterilerin seçtikleri paket ne olursa olsun ilk 6 ay boyunca evde internet portföyündeki altyapıların desteklediği maksimum hız ek ücret ödemeden kullanılabilecek.

500 Mbps'ye Kadar Ek Ücret Yok

Vodafone şirketinin kurumsal internet sitesi üzerinden tüm müşterilerinin bilgisine sunduğu kampanya açıklamasına göre, evde keyifli ve kaliteli internet deneyimi yaşamak isteyen aileler için sunulan yenilikçi hizmetlerin ardı arkası kesilmiyor. Kampanyanın detayları şu şekilde açıklandı:

  • "Vodafone Evde İnternet alan müşteriler, seçtikleri paket ne olursa olsun internet taahhütlerinin ilk 6 ayı boyunca Evde İnternet portföyündeki altyapılarının desteklediği maksimum hızı ek ücret ödemeden deneyimleyebilecek."

Kampanyanın 31 Aralık 2019 tarihine kadar geçerli olacağı öğrenildi. Bu kampanya kapsamında Vodafone müşterilerine altyapılarının kaldırabildiği imkanlar doğrultusunda 500 Mbps'ye varan hızlarda ev interneti sunulacak. Türkiye'nin en başarılı ve en çok aboneye sahip telekomünikasyon ve internet sağlayıcısı şirketlerinden biri olan Vodafone, tüm Vodafone Evde müşterilerine 24 ay ücretsiz Vodafone TV hediye edecek.

Vodafone Evde İnternet Başvurusu

Vodafone Evde İnternet kampanyasına başvuruda bulunmak isteyen aileler, sipariş doğrulamasının ardından 2 günde kurulum, hızlı arıza çözümü ve hep hızlı internet hizmetlerinden de ücret ödemeden yararlanabiliyor. Vodafone Evde İnternet başvuruları, şirketin resmi internet sitesi üzerinden ve Türkiye genelindeki tüm Vodafone şubelerinden yapılabiliyor.

Öte yandan kurulum bekleyen Vodafone Evde İnternet müşterileri, "kurulumcu takibi" sistemi sayesinde kısa mesaj (SMS) yuluyla kurulum ekiplerinin konum ve durumu hakkında anlık bilgi sahibi olabiliyor. Müşterilerinin en kaliteli ve memnuniyet verici bir şekilde hizmet alması için müşterilerinin talep ve isteklerinden önce gerekli araştırma ile testleri yapıp çözümler geliştiren Vodafone ayrıca, müşterilerinin evin her yerinde en iyi internet bağlantısı performansını deneyimleyebilmeleri için "Wi-Fi genişletici" özelliğini de sunuyor.

Vodafone Türkiye İcra Kurulu Başkan Yardımcısı Engin Aksoy'un kampanyaya dair yaptığı açıklama şu şekilde: "24 Mbps hızında ev interneti paketi alan ve altyapısı 100 Mbps hızı destekleyen bir müşterimize, ilk 6 ay, 24 Mbps fiyatına 100 Mbps hız sunuyoruz. Böylece müşterilerimiz, aileleriyle birlikte internet keyfini en hızlı seviyede yaşama imkanı buluyo.r"

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER