BankalarBilgi Merkezi
Trend

SKY limit ne demek? SKY limit sorgulama, SKY limit faiz oranları

Vakıfbank devrim niteliğinde bir uygulama başlattı; SKY limit. SKY limit sayesinde artık kredi çekmek daha kolay hale geldi. Peki, SKY limit ne demek? SKY limit sorgulaması nasıl yapılır? SKY limit faiz oranları nedir? İşte tüm bu soruların cevapları.

SKY limit ne demek?

SKY limit veya tam adıyla ‘Siz Kredinizi Yönetin’ Vakıfbank’ın kredi çekmeyi daha kolay hale getiren uygulamasının ismidir. SKY limit ile birlikte kredi çekmek için bir sürü prosedür ile uğraşmadan daha önce adınıza tanımlanan krediyi anında kullanabileceksiniz.

SKY limitiniz ile birlikte dilediğiniz zaman dilediğiniz şekilde ihtiyaç kredisi, kredi kartı, konut kredisi ve/veya Ek Hesap olarak kullanabilirsiniz.

Vakıfbank SKY limit nedir

SKY limit sorgulama

SKY limitinizi sorgulamak için Vakıfbank şubelerini ziyaret ederek öğrenebilirsiniz. Ayrıca aşağıdaki link üzerinden de SKY limitinizi sorgulayarak SKY limitinizi öğrenebilirsiniz.  Vakıfbak SKY limit limit sorgulama ekranı

SKY limit faiz oranları

SKY Limit ihtiyaç Kredisi’nde 3 aydan 60 aya kadar Page 2 vade imkanı sunulurken, SKY limit faiz oranları ise piyasa koşullarına göre uygun olarak belirleniyor.

Vakıfbank Sky Limit’te kredi puanı var mı

Vakıfbank Sky Limit’te kredi puanı var mı?

Evet. SKY limitte kredi puanı şartı bulunuyor. Kredi limite başvuruda bulunabilmek için aylık gelirinizin belirli bir seviyenin üzerinde olması gerekiyor.

Vakıfbank SKY limite nasıl başvuruda bulunulur?

Vakıfbank SKY limite başvuruda bulunabilmek için Vakıfbank şubelerini ziyaret edebileceğiniz gibi aşağıya bırakacağımız link üzerinden de başvuruda bulunabilirsiniz.

Vakıfbank SKY limit başvuru ekranı

Diğer yandan SKY limite Vakıfbank Mobil üzerinden de başvuruda bulunulabilmektedir. Bunun için ilk olarak Vakıfbank Mobil uygulamasını telefonunuza indirin. Ardından başvuru seçeneklerini tıklayıp. Daha sonra ise karşınıza çıkan SKY limit başvuru butonu üzerinden başvuruda bulunabilirsiniz. Ancak şunu hatırlatmakta fayda var. Mobil bankacılık üzerinden SKY Limit kapsamında konut kredilerine ilişkin olarak sadece kredi talebinde bulunma ve ekspertiz süreçlerini başlatma işlemleri yapılabilecek olup, kredinin kullandırımı için gerekli diğer belgelerin tanzimi ve konut kredisine ilişkin diğer işlemler Vakıfbank şubelerinden gerçekleştirilebilmektedir.

Daha fazla bilgi için Vakıfbank’ın SKY limit için hazırladığı reklem filmini izleyebilirsiniz. Videoyu aşağıya bırakıyoruz.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu