Tam 120 Gün 1 Kuruş Bile Ödemeyeceksiniz! Akbank İnanılmaz Bir Fırsat Sunuyor!

Akbank, evraksız, hatta imzasız 3 ay vadeli anında kredi kampanyası başlattı. Başvuran herkes bankadan 120 gün geri ödemesiz kredi alacak.

Tam 120 Gün 1 Kuruş Bile Ödemeyeceksiniz! Akbank İnanılmaz Bir Fırsat Sunuyor!

Ekonomik manzaradaki değişiklikler birçok vatandaş için sorunlara neden oluyor. Kamu bankalarının yanı sıra özel bankalar da kamu desteği kampanyası başlattı. İlk hamleyi ise Akbank başlattı. Banka, uygun faiz oranları ve esnek ödeme düzenlemeleri ile üç ay vadeli kredi sunmaktadır. 3 ayda kredi geri ödenecek.

Kredi başvurusunda bulunan borçluya özel bir ödeme planı oluşturulacak ve bankanın beyanına göre ödeme kolaylığı sağlanacaktır. Yapılan açıklamaya göre uygun faiz oranı ile ihtiyaç kredisi çekerek kredi ödemelerinize 3 ay sonra başlayabilirsiniz.

Kredinizi Şimdi Alın ve Üç Ay Sonra Ödemeye Başlayın

Paraya ihtiyacı olanlara fırsatlar sunuluyor. Vatandaşlar erteleme opsiyonuna sahip olarak krediden kurtuluyor. Şirket sorunsuz bir şekilde faaliyete geçtiğinde, kişiselleştirilmiş ödeme planları kullanılarak kredi geri ödenebilir. Akbank, çeşitli ödeme seçeneklerinin yanı sıra 36 aya varan vade imkanı da sunmaktadır. Ödemeler toplu, üç aylık, aşağıdan yukarıya veya değişken ödemeler şeklinde yapılabilir.

Herhangi Bir Evrak Gerekmeden Kredi Alınabiliyor

Akbank müşterileri banka şubesine gitmeden anında kredi alabilmektedir. Talepte bulunmak için hem internet şubesi hem de mobil uygulama mevcuttur. Akbank telefon şubesi banka müşterisi iseniz 100.000 TL'ye kadar finansman desteği almaya hak kazanabilirsiniz. Ek olarak, herhangi bir belge veya imza gerekmez. Halihazırda Akbank'ta hesabı olmayan kişiler kendilerine en yakın şube noktasından kredi başvurusunda bulunabilirler. Başvuru ile birlikte bir kimlik belgesi, gelir belgesi ve ikametgah belgesi sunulmalıdır. Oturma izni üç aylık faturalarla da değiştirilebilir.

Çalışan vatandaşlar kullandıkları SGK hizmetlerinin listesini ve bir önceki aya ait maaş bordrosunu ibraz etmelidir. Kamu tesislerinde çalışanlar için çalışma belgesi ve gelir belgesi yeterlidir. Kredi alabilmek için 18 yaşından büyük olmanız ve aylık gelirinizin olması gerekmektedir. 36 ayda aylık 3 bin lira taksit olmak üzere toplam 141 bin lira ödenecek. Ödeme koşullarının belirlediği bir plana göre, kredinizi rahat bir şekilde geri ödeyebilirsiniz.