Tam 23’de Açıklandı! Son Dakika Kampanyası Sonunda Başladı! Emeklilere Ödemeler Başladı!

Emekli maaşı alanlar için başlatılan yeni kampanya kapsamında, paraya ihtiyacı olan emekliler için uygun faiz oranlarına sahip yeni bir kredi ödeme paketi üretilmiştir.

Tam 23’de Açıklandı! Son Dakika Kampanyası Sonunda Başladı! Emeklilere Ödemeler Başladı!

Emeklilik hesabınız üzerinden başvurabileceğiniz ve onay alabileceğiniz kampanyalara hızlı bir şekilde katılmak için Emekli Kredisi kullanabilirsiniz. Bu kampanyalar aynı gün başvuru yapmanızı sağlar. Bankalar bu ihtiyaç kredisi kampanyalarından yararlanmak isteyen müşterilerine kredi geri ödemesi yapmaktadır. Bu krediler akşam itibarıyla yayınlandı ve aynı gün içinde başta Ziraat Bankası olmak üzere diğer kamu bankaları tarafından geri ödenecek.

50 Bin TL Ödeme Fırsatı

Ziraat Bankası Vakıfbank Halkbank 50.000 TL'ye kadar emekli kredisi başvurunuzu onaylarsa ve kullanmak isterseniz 36 ay vadeli ödeme planı belirlenecek ve gelir belgesiz ihtiyaç kredisi kullanabileceksiniz.

Ziraat Bankası Vakıfbank Halkbank'tan emekli maaşı almayan vatandaşların nakite ihtiyaçları olması durumunda öncelikle işlemlerini gerçekleştirebilecekleri internet siteleri üzerinden kredi ön onayı almaları gerekiyor. Ön onay alındıktan sonra bu kurumlarda emekli maaşı olmayanların kredi başvurusunu incelemesi için bankaya en yakın banka şubesine giderek emekli maaşını getirmesi istenecek. Ziraat Bankası Vakıfbank ve Halkbank aracılığıyla ihtiyaç kredilerini sadece düşük limitlerde değil, daha yüksek limitlerde kullanabilecek, devlet destekli ihtiyaç kredisi alabilecek, faiz oranlarından yararlanabilecek ve hatta kredinizi kapatabileceksiniz. Ziraat Bankası Vakıfbank Halkbank üzerinden başvuru yapmak isteyenler için hazırlanan bu kampanyalar 5 dakikada sonuç alınıyor. Kabul edilen krediler de ertesi gün hesaplarına işlenecek ve kullanıma açılacaktır.

Taşıt Kredisi de Fazlasıyla Dikkat Çekiyor

Sonbaharda, taşıt kredileri için üç büyük banka pazarlaması açıklandı.

Akbank'tan 100.000 TL, 12 ay vade ve aylık 9.682,72 TL ödemeli, yüzde 1,99 faiz oranlı taşıt kredisi; toplam geri ödeme tutarı 116.717,64 TL olarak belirtilmiştir. %2,04 kâr payına ve toplam 152.097,80 TL geri ödeme tutarına sahip 36 ay vadeli Kuveyt Türk 100 bin TL araç finansmanının aylık taksit tutarı her ay 4.211,05 TL'dir. 12 ay vadeli, aylık 10.549,15 TL taksitli ve yüzde 3,19 faiz oranlı Koçfinans taşıt kredisi geri ödeme tutarı ise 127.089,80 TL olarak karşımıza çıkıyor.