Tam Tamına 10 Bin TL Ödeme Almak İçin Kimliğinizle Gitmeniz Yeterli! 18 Yaşından Büyükseniz PTT Resmen Kıyak Geçiyor!

Banka kredi faiz oranları istikrarlı bir şekilde yükselirken, PTT fırsat olarak düşük faizli ihtiyaç kredisi kullandırıyordu. PTT aracılığıyla 18 yaş üstü yetişkinlere eşi benzeri olmayan bir fırsat sunulurken başvuruların da net bir şekilde başladığı bildirildi. PTT ihtiyaç kredisi başvurusu için gerekli olan şartlar ve bilgilerin hepsi haberimizde.

Tam Tamına 10 Bin TL Ödeme Almak İçin Kimliğinizle Gitmeniz Yeterli! 18 Yaşından Büyükseniz PTT Resmen Kıyak Geçiyor!

PTT, acil paraya ihtiyacı olan kişilere 10.000 TL ihtiyaç kredisi sağladı. Vatandaşların PTT şubelerini ziyaret ederek başvuru yapması çok basit. Yılın ilk fırsatı olarak sunulan kredi 18 yaşını doldurmuş herkesin kullanımına açıktır. Peki PTT ihtiyaç kredisi için hangi koşullar geçerlidir? PTT ihtiyaç kredisi başvurusu nasıl ve nereden yapılır?

PTT Vatandaşlara Nakit Ödeme Sağlıyor

Enflasyon artış oranlarında farklılıklar olsa da vatandaşın alım gücünün düşmesi de elbette dikkatlerden kaçmadı. İhtiyaç kredisi kampanyası açıklanırken, PTT de desteklerinin müjdesini verdi. Başvurular, PTT tarafından sağlanan ödeme TC kimlik numarası kullanılarak uygun faiz oranı üzerinden hızlı bir şekilde yapılır. Ek olarak açıklanan detaylar ile birlikte PTT kredisi ödemesi için başvuru şartları da belli oldu.

PTT Nakit Ödemeleri İçin SMS Kullanılabiliyor

İhtiyaç kredilerinde harika haber PTT üzerinden duyurulurken, hızlı bir şekilde SMS başvurusu yapılabileceğinden de bahsedildi. Kişinin şartlara uygunluğu incelenir ve her şeyden önce sicilin kusursuz olması gerekir. Türk vatandaşlığı gibi şartlar aranırken PTT şubelerine kimlik ibraz ederek başvuru yapabilirsiniz. Başvuru için SMS de kullanabilirsiniz.

PTT ihtiyaç kredisi başvurusu için PTT yazıp bir boşluk bırakarak TC kimlik numarasını yazıp 3050'ye kısa mesaj gönderin. Kredi başvurusuna cevaben kısa süre içinde cep telefonuna bilgilendirme mesajı gelecektir. PTT şubeleri aracılığıyla PTT kredi başvurusu hakkında bilgi alabilirsiniz. PTT aracılığıyla TC kimlik numarası veren başvuru sahiplerine düşük faizli ihtiyaç kredisi kullandırılmaktadır. PTT kredisi faiz oranları, kredi kullananların gelir düzeylerine göre belirlenirken, ödeme planları da kişiden kişiye farklılık göstermektedir. Ayrıca, üç aylık bir bekleme süresinden sonra başvuruları onaylanan başvuru sahipleri kolay bir şekilde yararlanabiliyor.