Bankalar

TEB’den emeklilere 8 bin TL promosyon

Türkiye Ekonomi Bankası (TEB) maaşını taşıyan emeklilere 8 bin TL’lik rekor promosyon kampanyası başlattı. Başvuran tüm emekliler kampanyadan yararlanabilecek. İşte detaylar.

Bankaların emeklilere özel promosyon kampanyaları tüm hızıyla devam ediyor. Bankaların bu promosyon yarışı şüphesiz emeklilerinde işine yarıyor. Bu kapsamda Türkiye Ekonomi Bankası (TEB) maaşını taşıyan emeklilere 8 bin TL’lik rekor promosyon kampanyası başlattı. Bu kampanya ile birlikte TEB en yüksek emekli promosyon kampanyasına imza atmış oldu.

Kampanya kapsamında Türkiye Emekliler Derneği (TÜED), Türkiye Ekonomi Bankasının (TEB) imzaladığı sözleşme ile birlikte emeklilere 3 yıllık taahhüt karşılığında 8 bin lira promosyon ödenecek. Konuya ilişkin olarak açıklamada bulunan TÜED Genel Başkanı Kazım Ergün, “Özel bankalar bir rekabetin içinde bu yarış böyle devam ederse 10 bin lira sınırını yakalayacağız” ifadelerini kullandı.

Öte yandan TEB, davet ettikleri ve maaşını TEB’e taşıyan her bir emekli maaş müşterisi yakınları için de 250 TL, toplamda 500 TL’ye varan nakit ödül fırsatı sunuyor.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu