Tek SMS ile anında 100.000 TL kredi desteği! Başvuru şartları açıklandı

Ziraat Bankası yeni ihtiyaç kredisi desteğini kamuoyuna duyurdu. Tek bir SMS ile başvuruda bulunabileceğiniz kampanyada 100.000 TL'ye kadar kredi imkanı sunuluyor. Vatandaşlar 36 aya kadar vade seçeneğinden faydalanabiliyor.

Tek SMS ile anında 100.000 TL kredi desteği! Başvuru şartları açıklandı

Fiyatlarda görülen artışlar vatandaşları da sıkıntılı bir durum içerisinde sokuyor. Nakit ihtiyacını karşılamak için bankalardan yardım olan milyonlarca vatandaş ihtiyaç kredisi kampanyalarını yakından takip ediyor. Aralık ayı itibariyle vatandaşlara sunulan nakit kredi kampanyası oldukça dikkat çekiyor. 2022 Aralık ayında çekilen kredileri 2023'te ödemeye başlayabilirsiniz. İşte 100.000 TL nakit kredi kampanyası…

İLK ÖDEME MART 2023'TE

2022 yılı Aralık ayı itibariyle nakit kredi çekmek isteyen vatandaşlar 3 ay erteleme imkanından yararlanabiliyor. Bankaların sağlamış olduğu pek çok avantaj bulunurken istenen şartlar da merak ediliyor. Aralık ayında sunulan kredi imkanlarında hem erteleme imkanı hem de düşük faiz oranları oldukça dikkat çekmektedir. Kredi taksitini ödeyemediğiniz durumlarda erteleme hakkından yararlanabilirsiniz.

ziraat.jpg

GELİR BELGESİ ŞARTI BULUNUYOR MU?

İhtiyaç kredisinde başvuruda bulunacak olan vatandaşlardan gelir belgesi ve kimlik isteniyor. Banka tarafından istenen belgeleri tamamlayan kişiler kredi başvurusunda bulunabilir. İstenen belgeleri tamamlamayan kişilerin başvuruları geçersiz sayılacaktır. Bu nedenle belgelerinizi kontrol ederek eksiksiz bir şekilde başvuru işlemlerini gerçekleştirmeniz gerekiyor. Gelir durumunu kanıtlayamayan müşteriler için de başvurular geçersiz olacak.

100 BİN TL'LİK KREDİ İMKANI SUNULUYOR

Ziraat Bankası tek seferde 100 bin TL kredi verildiğini duyurdu. Ziraat Bankası'nın müşterilere sunmuş olduğu kampanya dikkat çekerken detaylarda merak ediliyor. Kredi için istenen şartları kontrol ettikten sonra başvuru işlemlerinizi yapmanız gerekiyor. Ne kadar tutarda kredi çekmek istediğinizi bankaya bildirmeniz durumunda yapılan kontroller ile gerekli tutarlar hesabınıza aktarılır. Ziraat Bankası 100 bin TL'ye kadar ihtiyaç kredisi verildiğini açıklarken 36 ay vade seçeneği sunulduğu da belirtildi.