Bankalar

Türkiye En İyi Özel Bankacılık ödülü Yapı Kredi’nin

International Finance Dergisi’nin her yıl düzenlediği Uluslararası Finans Ödülleri’nde “Türkiye’deki En İyi Özel Bankacılık” ödülünü Yapı Kredi kazandı.

Yapı Kredi ödüllerine bir yenisini daha ekledi. Yapı Kredi, International Finance Dergisi’nin her yıl düzenlediği Uluslararası Finans Ödülleri’nde “Türkiye’deki En İyi Özel Bankacılık” ödülünü kazandı. Konuya ilişkin olarak açıklamalarda bulunan Yapı Kredi Genel Müdür Yardımcısı Serkan Ülgen, Türkiye’de özel bankacılığı hayata geçiren ilk banka olarak özel bankacılık müşterilerine ayrıcalıklı hizmetler sunduklarına vurgu yapan Ülgen, ‘Yapı Kredi Özel Bankacılık müşterilerimizin finansal ve finansal olmayan her türlü varlıklarını profesyonelce yönetiyor ve birikimlerini en iyi şekilde değerlendiriyoruz.’ ifadelerini kullandı.

Daha sonra Yapı Kredi’nin faaliyetleri ile ilgili bilgiler veren Ülgen, ‘Sürekli olarak geliştirdikleri geniş hizmet ağımızla beraber, sektörlerinde Türkiye’nin en büyüklerinden olan ve başarıları dünya çapında tescillenmiş iştiraklerimiz Yapı Kredi Portföy ve Yapı Kredi Yatırım ile koordineli şekilde çalışarak müşterilerimizin ihtiyaçlarını en kapsamlı şekilde karşılıyoruz. Müşterilerimize, yatırımlarını uzun vadeli bir bakış açısıyla ve doğru portföy çeşitlendirmesiyle değerlendirmeleri konusunda destek oluyor, aynı zamanda dijital yatırımlarımız sayesinde müşterilerimizin hayatlarını kolaylaştıracak en pratik çözümleri geliştiriyoruz.’’ dedi.

Bizde bankahaberi.com ekibi olarak Yapı Kredi bankasını kutluyor, başarılarının devamını diliyoruz.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu