Kripto Para

Ünlü kripto para borsası faturayı çalışanlarına kesti, yüzde 10’unu işten çıkarıyor

Kripto para piyasalarındaki depremin etkisi devam ediyor. Ünlü kripto para borsası yaşanan çöküşün ardından çalışanlarının yüzde 10’unu işten çıkarma kararı aldı. İşte detaylar.

Ünlü kripto para borsası Gemini kripto parada yaşanan krizin faturasını çalışanlarında kesti. Gemini kripto paralarda ki son dönemde yaşanan krizi gerekçe göstererek çalışanlarının yüzde 10’unu işten çıkarma kararı aldı.

Gemini’de toplam 1000 kişinin çalıştığı tahmin ediliyor. Alınan kararla birlikte 100 kişinin işine son verilmesi bekleniyor.

Yollarımızı ayırma kararı aldık

Şirketin ortakları olan Tyler ve Cameron Winklevoss kardeşler işten çıkarma kararı ile ilgili olarak, ‘’Ekip liderlerinden yalnızca misyonumuz için kritik olan ürünlere odaklanmalarını ve ekiplerinin bir süre devam etmesi muhtemel mevcut, çalkantılı piyasa koşulları için doğru boyutta olup olmadığını değerlendirmelerini istedik. Çok düşündük ve düşündükten sonra, iş gücümüzün yaklaşık yüzde 10’u ile yollarımızı ayırmak için zor ama gerekli kararı aldık.’’ açıklamasında bulundu.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu