Vakıfbank 2+1 Daireyi 40 bin TL Peşinatla Veriyor! Ev Sahibi Olmak İçin Büyük Fırsat!

Vakıfbank aracılığı ile uygun fiyata ev sahibi olmak isterseniz 40 bin TL peşinata bile ev satılmakta. 2+1 lüks konumdaki dairenin güncel fiyatı ise duyuruldu.

Vakıfbank 2+1 Daireyi 40 bin TL Peşinatla Veriyor! Ev Sahibi Olmak İçin Büyük Fırsat!

Vakıfbank Genel Müdürlüğü'nden gelen haberle birlikte uygun fiyata lüks daire satışı başlıyor. 2+1 dairenin güncel fiyatı ise şaşırttı. 40 bin TL peşinat istendiği belirtildi.

12 Ocak 2023 tarihi itibari ile Vakıfbank Genel Müdürlüğü, kelepir fiyata lüks daire almak isteyenler için yeni bir emlak ilanı yayınladı. Son yayınladığı ilana göre Vakıfbank, 5. Katta bulunan 2+1 lüks daireyi 40 bin TL peşin vermek sureti ile ayda sadece 5.924 TL eşit taksitlerle satacak.

Vakıfbank’ın bu satışa çıkardığı lüks apartman dairesi, doğalgazlı olup, 2015 yapımıdır. Asansörü ve iskanı vardır. Çevresinde alışveriş merkezi, zincir marketler ve okul mevcuttur.

Kamu bankasından satılık bu evin toplam maliyeti peşin 400.000 TL’dir. İster peşin bu fiyata, isterseniz sadece 40 bin TL’sini nakit verip, geri kalanını ayda 5 bin 924 TL eşit taksitlerle ödeyebilirsiniz.

Peki, Vakıfbank’tan 400 bin TL’ye satılık bu 2+1 konut nerede? Genel yapı durumu nasıl? Bu fiyattan nasıl alınır? İşe detaylar…

fotovakifbank.webp

Bankadan satışa sunulan bu apartman dairesi teklif usulü ile satışa sunulmuştur. Bu evi almak isteyenler, öncelikli olarak bankaya 40.000 TL teminat bedeli yatırmalıdır. Bu ön koşu yerine getiren herkes, hemen aşağıda linki verilen bankanın resmi internet sayfasına girip minimum 5.000 TL fiyat artırabilir ve bu şekilde, 104 metrekare büyüklüğünde ki bu daireyi genel toplamında 405.000 TL’ye sahip olabilir. Ki, şuanda bu daireye teklif henüz verilmedi ve satışının bitmesine günler kaldı.