BankalarBilgi Merkezi

Vakıfbank, 400 TL ve üzerini alışveriş yapanlara 80 TL para hediye ediyor

Vakıfbank Bankomat Kart müşterilerine özel kampanyayı açıkladı. Bankanın internet sitesinden yapılan açıklamada, Vakıfbank Bankomat kart ile 1-31 Mayıs 2022 tarihleri arasında farklı günlerde ve tek seferde yapacağınız her 400 TL ve üzeri e-ticaret alışverişine 20 TL, toplam 80 TL Bankomat Para hediye edilecektir, denildi.

Vakıfbank internet sitesi üzerinden yaptığı açıklamada Vakıfbank Bankomat müşterilerine özel kampanyanın detaylarını duyurdu. Bankadan yapılan açıklamada, Vakıfbank Bankomat 1-31 Mayıs 2022 tarihleri arasında farklı günlerde ve tek seferde yapacağınız her 400 TL ve üzeri e-ticaret alışverişine 20 TL, toplam 80 TL Bankomat Para hediye edilecektir, ifadelerine yer verildi.

Kampanyanın müşteri bazında geçerli olduğu ve aynı gün yapılan alışverişlerden sadece biri kampanyaya dahil edileceği belirtildi.

Vakıfbank Bankomat kampanyasına katılım şartları

Kampanyaya sadece bireysel Bankomat Kart sahipleri faydalanabilirken Vakıfbank Bankomat para kampanyasına katılmak isteyenler VakıfBank Mobil’de yer alan “Cepte Kazan” üzerinden ”Hemen Katıl” tuşunu tıklayarak veya Vakıfbank’ta kayıtlı cep telefonundan INTERNET yazıp bir boşluk bırakarak kampanyaya katılmak istediği kartın son 6 rakamını yazıp 5724’e SMS göndererek katılabilirler. INTERNET kampanyasına katılım sağlanması durumunda ilgili kart otomatik olarak Bankomat Para sistemine de dahil edilmektedir.

Vakıfbank Bankomat kampanyasına katılım şartları

Diğer yandan VakıfBank Worldcard’lar, mail order, nakit çekim, iade ve iptal işlemleri, vergi, sigorta, emeklilik, yardım kurumu ve fatura ödemeleri, elektronik para transfer işlemleri, cüzdan transfer işlemleri, passolig ödemesi, ininal, multinet, sodexo vs gibi tüm yemek kartı yüklemeleri, kumarhane ve bahis sitelerinde yapılan işlemler kampanyaya dahil değildir.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu